Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Otrdiena, 27. jūlijs
Šodien sveicam: Marta, Dita, Dite
Laika ziņas: Sigulda +19.9℃, DA vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Lakstīgalas gravas nedienas
Andris Simanovs
2020-05-04
Labdien!

Vai Siguldas domei un Siguldas pašvaldības policijai neinteresētu biežāk kontrolēt situācija kas notiek Lakstīgalas gravā? Šobrīd gan daudz iedzīvotāju un tūristu tur noteikti neapgrozās, bet problēma ir jau ilgstoša.
Gandrīz katru dienu kopā ar savu sievu, bērnu dodamies garā pastaigā no PMK rajona pa šo taku uz Gauju un ļoti regulāri tur ir "kolorīti cilvēki" gan pie sarkanās sūkņa stacijas vai arī uz tiltiņa lejā. Laba pilsētas vizītkarte iebraucējiem? Nedomāju viss. #SiguldaAizrauj

Šīs publikas vecums ir dažāds, sākot ar nepilngadīgiem bērniem kas lieto alkoholu un smēķē, gan arī jau rūdīti vīrieši, kas dara to pašu un nokārto savas dabiskās vajadzības, nerunāsim nemaz par dabas piemēslošanu un pudeļu dauzīšanu.
Man kā siguldietim jau piecās paaudzēs šī problēma aktualizējās šodien, kad viena no personām "svinētāju" barā izteica nepiedienīgas piezīmes manai sievai, mūsu bērna klātbūtnē. Liels konflikts neizcēlās, panācām, ka atvainojas, bet garastāvoklis manai ģimenei bija sabojāts.
Ņemot vērā to, ka šie iepriekš minētie cilvēki un grupas pulcējas regulāri, tas liek domāt, ka Pašvaldības policija neveic adekvāti savu darbu. Ja vēl padomā par situāciju valstī un virkni ierobežojumiem 2 metri un cilvēku skaits arī netiek ievērots.


Tā kā maksājam diezgan lielus nodokļus šajā pilsētas budžetā, būtu ļoti pateicīgs saņemt arī lielāku drošības sajūtu. Būtu ļoti jauki, ja pašvaldības policija ne vien mērītu zāles garumu ar lineālu, bet veiktu reālas pārbaudes pilsētas zonās kur ir problēmas.


Cerēsim, ka situācija Lakstīgalas gravā mainīsies uz labo pusi un nebūs jāiesaita citi dienesti un mediji.
Domāju, ka citiem foruma viesiem arī ir kas piebilstams šajā sakarā.


Ar cieņu,
Andris S.


Administrācija
 - 2020-05-05 16:03
Siguldas novada Pašvaldības policijas inspektori regulāri apseko novada teritoriju, tostarp Lakstīgalas gravu un jūsu minētās vietas tajā. Ir zināms, ka aprakstītajās vietās pulcējas personas, lai lietotu alkoholiskos dzērienus, un Pašvaldības policijas inspektori vairākkārt saņēmuši iedzīvotāju sūdzības. Pašvaldības policija atgādina: gadījumos, kad publiskās vietās novērojat personas lietojam alkoholiskos dzērienus un nepilngadīgos jauniešus smēķējam, kā arī gadījumos, kad izceļas konflikts ar šīm personām, aicinām nekavējoties informēt Pašvaldības policiju, zvanot uz tālruņa numuru 26160288. Tādējādi iespējams savlaicīgi reaģēt uz pārkāpumu un notikuma vietā ierasties nekavējoties. Tāpat par novēroto pārkāpumu iespējams ziņot Siguldas mobilajā lietotnē sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”.
Domājot par tīru un koptu pilsētas vidi, pērn pavasarī Siguldas novada pašvaldības speciālisti kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes darbiniekiem un zemessargiem, karavīriem piedalījās Lakstīgalas gravas sakopšanas darbos un sakārtoja gravā esošo avotiņu iztekas, izskalojumus, tīrīja grāvjus, savāca atkritumus, likvidēja gravā izbūvēto pagrabu, kā arī atjaunoja ainavu vietu, labiekārtoja skatu laukuma soliņu un gravas taciņas. Aicinām ikvienu būt atbildīgiem un atkritumus mest tikai tiem paredzētajās vietās!
Atbilde: Administrācija
Andris Simanovs
 - 2020-05-06 09:28
Jā, labiekārtotā grava ir ērta vietiņa šiem cilvēkiem...
Atbilde: Administrācija
Maris Leja
 - 2020-05-17 23:23
Jā, degradētās personas noteikti atsauksies un metīs atkritumus paredzētajās vietās.
Pēc atstātajiem traukiem vien var novērtēt uzdzīves vērienu/ regularitāti šai dabas takā...
Māris Smilga
 - 2020-05-14 23:43
Tāpat lūgums pievērst Pašvaldības policijas uzmanību Maija parkam. Pie celiņa, kas ved no kultūras centra stāvlaukuma uz Šveices ielu (pretīm Z.Zuzes ielai) ir soliņš, uz kura regulāri noplukuši vīreļi pa vienam vai grupās lieto alkoholu. Par tualeti tiek izmantots pretī soliņam esošais jasmīna krūms, ko skaidri norāda pie tā esošās izlietotās salvetes.
Atbilde: Māris Smilga
Administrācija
 - 2020-05-15 08:21
Paldies! Informācija ir nodota atbildīgajiem Pašvaldības policijas inspektoriem.

Pasākumi

       Jūlijs 2021