Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +20.2℃, DA vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Aizsietu atkritumu maisiņu atplēšana
Juris Berzins
2020-05-24
Vai cilvēkam, kurš atbild par atkritumu šķirošanu ir tiesības plēst vaļā aizsietus atkritumu maisiņus, noskaidrot to īpašnieku un izteikt agresīvus pārmetumus par nepareizu atkritumu šķirošanu. Uzbrukt pat par maisiņā atrastām menstruāciju paketēm? Manuprāt, tā ir klaji neētiska rīcība. Gaidīšu citu domas.

Administrācija
 - 2020-05-25 09:57
Aicinām precizēt, kad un kā Jūsu aprakstītais starpgadījums gadījies, lai varētu aplūkot, kuri darbinieki konkrētajā dienā veica savus darba pienākumus. Pēc situācijas izpētes atkritumu apsaimniekotājam SIA “Jumis” lūgsim komentēt šo starpgadījumu. Situācijas aprakstu iespējams atsūtīt arī privāti uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
Juris Berzins
 - 2020-05-25 11:01
Vēstuli administrācijai tikko nosūtīju. Vēlos piebilst to, ka ne visi cilvēki lieto internetu un prasības šķirošanai, kuras ir publicētas internetā atšķiras no tām, kuras cilvēkiem uzstāda mūsu mājas atkritumu pārzinis. Tas arī rada regulārus konfliktus.
Juris Berzins
 - 2020-05-26 07:02
Publicēju atbildes fragmentu no sarakstes ar sabiedrisko attiecību pārvaldi: "Protams, šāda rīcība, ka plēš vaļā atkritumu maisus, ir neatbalstāma, un tā jārisina pārrunu ceļā ar daudzdzīvokļu mājas apsaimniekotāju.". Mans ieteikums - Katram dzīvoklim nosūtīt detalizētu un precīzu visu iespējamo atkritumu sarakstu ar norādi, ko ar tiem darīt un kurā atkritumu konteinerā ievietot. Šobrīd neskaidrību ir ļoti daudz, kuras rada arī konkrētu māju "atkritumu pārvaldnieku" personiskā jaunrade, kura ļoti bieži ir pretrunā ar ieteikumiem, kuri publicēti internetā.
Atbilde: Juris Berzins
Administrācija
 - 2020-05-26 08:27
Tīmeklī ir pieejami plaši materiāli, kā pareizi šķirot atkritumus. Piemēram, šajā tīmekļa vietnē: http://www.zalajosta.lv/lv/ka-pareizi-skirot-atkritumus. Sazināsimies ar SIA “Jumis”, lai informē namu apsaimniekotājus par šķirošanas iespējām un vadlīnijām Siguldas novadā, kā arī lūgsim sazināties konkrēto namu apsaimniekotāju, lai pārrunātu atkritumu apsaimniekošanas kultūru Jūsu minētajā adresē.
Juris Berzins
 - 2020-05-26 09:00
Liels Paldies par operatīvu atbildi.
Atbilde: Juris Berzins
Juris Berzins
 - 2020-05-27 10:21
Mūsu mājas "atkritumu pārvaldnieks" cenšās mums uzspiest rīcību, kas ir pilnīgā pretrunā ar šo noteikumu. Ja mēs nepakļaujamies tad seko ļoti agresīvi pārmetumi. Avots - zalajosla.lv
"Pārstrādei neder: netīri plastmasas izstrādājumi, eļļas pudeles, jogurta, krējuma vai margarīna trauciņi, rotaļlietas, saimniecības preces, sadzīves priekšmeti."

Pasākumi