Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 30. jūlijs
Šodien sveicam: Valters, Renārs, Regnārs
Laika ziņas: Sigulda +19.3℃, DR vējš 7.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Par zālienu pļaušanu
Ādolfs Nāks
2020-07-05
Sveiki, Siguldas Novada Ziņās jūnija numurā ir atgādinājums par saistošajiem noteikumumiem, ka zāle nevar būt garāka par 15 cm, tajos ir arī ievērojamas sankcijas teritoriju īpašniekiem. Esmu manījis 2 teritorijas, kur tas netiek ievērots - skvērs starp Pils un Kalpaka ielām un Raiņa parks. ja tas skvērs vēl puslīdz atgādina nekoptus laukus ar margrietiņām, tad ietve no Parka ielas veikala uz staciju ar suņuburkšķiem, nātrēm un ar visu ko vēl izskatās pabriesmīgi. Administrācija, atsūtiet lūdzu pašvaldības policiju apsekot un sodīd neizdarīgos, paldies.

Administrācija
 - 2020-07-06 10:36
Teritorijas attīstības pārvaldes speciālisti informē, ka šogad tāpat kā citus gadus tiek izvērtētas zonas, kurās ir iespēja veikt pļaušanas darbus retāk, tādējādi veicinot bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu novada pļavās un zālājos. Ņemot vērā, ka šogad jūsu minēto pļavu starp Pils un Oskara Kalpaka ielu nav plānots izmantot auto stāvvietu izveidošanai pasākumu vajadzībām, pļavas tipa zāliena pļaušanas darbi notiks pēc pļavas noziedēšanas. Pļavas tipa pļaušanas darbi paredzēti arī pļavās pie Krišjāņa Barona pieminekļa, Panorāmas rata, Saules parkā un citur.
Savukārt ielu un ceļu nomales tiek pļautas kā ierasts. Tehnisku iemeslu dēļ nomale no Parka un Ata Kronvalda ielas krustojuma līdz Ausekļa ielai netika nopļauta; drīzumā tas tiks izdarīts.

Pasākumi

       Jūlijs 2021