×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 2. februāris
Šodien sveicam: Spīdola, Sonora
Laika ziņas: Sigulda -0.3℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Par Siguldas autoostu
Ādolfs Nāks
2022-02-15
Šodien bija atcelts auiobuss 9:50 uz Rīgu. Citkārt skumji pasmaidītu. Šodien bija savādāk, man bija jābūt medicīnas iestādē uz kuru bija 2 mēnešu rinda. Ierados 9:40, ap 10:00 pie kases noskaidroju, ka nebūs. Bļ, kas autoostas bābas nevar savas resnās pakaļas pacelt un paziņojumu pie iekāpšanas platformas uzlikt??? Tad gan jau būtu sarunājis, kas aizved, bet pēdējā brīdī nācās braukt ar taxi... 50 eur pa kāju. Gribēju vēl ko pierakstīt, bet tad puse nebūtu valsts valodā.

Pasākumi