Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, D vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-10
Pašvaldības policija atgādina par izmaiņām likumā par smēķēšanu

Siguldas novada Pašvaldības policija informē, ka 2014.gada 29.novembrī stājās spēkā grozījumi likumā „Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu", ar kuriem minētā likuma 11.panta pirmā daļa tika papildināta ar aizliegumu smēķēt: uz daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoniem un lodžijām, ja kāds no mājas iedzīvotājiem pret to pamatoti iebilst; jebkurā citā šajā pantā neminētā publiskā vietā citas personas klātbūtnē, ja cita persona pret to iebilst; bērna klātbūtnē.   

Vienlaicīgi Siguldas novada Pašvaldības policija informē, ka vakar, 9.decembrī, pamatojoties uz kādas mājas iedzīvotāju sūdzībām par smēķēšanu uz balkona, vienai personai tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Par šāda pārkāpuma izdarīšanu Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā ir paredzēta atbildība – naudas sods līdz 15 eiro.   

Pašvaldības policijas priekšnieks Māris Garjānis aicina ievērot spēkā stājušos likuma grozījumus un konstatēto pārkāpumu gadījumos, iesniegt pamatotas sūdzības vai iesniegumus Siguldas novada Pašvaldības policijā.

Atgādinām, ka Pašvaldības policijas dežūrpatruļu iespējams sazvanīt visu diennakts pa tālrunis 26160288.


Informāciju sagatavoja:
Pašvaldības policijas priekšnieks
Māris Garjānis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi