×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 27. novembris
Šodien sveicam: Lauris, Norberts
Laika ziņas: Sigulda -2.9℃, DA vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-12-22
Siguldas novadā pasākumi kļūs videi draudzīgāki

Novembra nogalē bērnudārzā „Ieviņa” Ekoskolas bērni un Kultūras pārvaldes darbinieki pārrunāja kā gudri un skaisti svinēt svētkus. Tikšanās laikā tika prezentēta arī projekta „Pasākumu ietekme uz kultūras mantojumu” ietvaros izstrādātā rokasgrāmata. Nododot zināšanas jaunajai paaudzei, vienojāmies arī par kopdarbu – Ekoskolas audzēkņi ilustrēs ieteikumus pasākumu apmeklētājiem. Šīs dienas video atskats.

Izmantojot Ekoskolas audzēkņu iegūtos zīmējumus, Kultūras pārvalde ir izveidojusi jaunā 2015.gada festivālu reklāmas izdevumu – svētku aploksni. Tā tiks izmantota, reklamējot festivālus.

Siguldas novada pašvaldības INTERREG IVC programmas ietvaros īstenotais projekts „Pasākumu ietekme uz kultūrvēsturisko mantojumu” (ZEN) ir noslēdzies. Balstoties uz gūtajām atziņām, ir izstrādāta kopīga metodoloģija, lai samazinātu festivālu un kultūras notikumu ietekmi uz vēsturiskajiem centriem un vidi. Projekts aizsākās 2011.gada nogalē ar mērķi nodot un gūt pieredzi no 12 partneriem no Itālijas, Spānijas, Grieķijas, Bulgārijas, Slovēnijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Nīderlandes un Rumānijas.

Siguldas novada kultūras, tūrisma un attīstības speciālisti tikušies gan darba sanāksmēs, gan studiju vizītēs, gan apmeklējuši festivālus jaunu zināšanu un labās prakses ieguvei, kas apkopota un izdota rokasgrāmatā „Pasākumu ietekme uz kultūras mantojumu”. Tā pieejama visos Siguldas novada kultūras namos, bibliotēkās un Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā.Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada pašvaldības Kultūras pārvalde


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi