Otrdiena, 27. oktobris
Šodien sveicam: Lilita, Irita, Ita
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, D vējš 5.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-29
Noslēdzies Eiropas kultūras galvaspilsētas gads Siguldā

29.decembrī Siguldas Jaunās pils svētku zālē notika Pateicības pasākums, kurā Siguldas novada Domes vadība un nodibinājums „Rīga 2014” pateicās par veiksmīgu sadarbību Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas veidotājiem – kultūras iestāžu speciālistiem, radošo grupu pārstāvjiem, sadarbības partneriem un atbalsta personālam, kas piedalījās programmas pasākumu veidošanā.

„Eiropas kultūras galvaspilsētas gads aizskrējis lieliem, ātriem soļiem. Esmu gandarīts, ka Siguldas novadā ir tik spēcīga komanda, kas spēj īstenot lielus, vērienīgus pasākumus. Pateicos ikkatram par ieguldīto darbu, kas ļāvis pasaulei parādīt to Siguldu, cilvēkus un tradīcijas, kādu to redzam mēs ikdienā. Sigulda ir tāda, kādu to uzbūvēja mūsu senči, bet nākotnē tā būs tāda, kādu to pilnveidosim mēs. Es ticu, ka nākamie gadi ar lielu mērķu īstenošanu infrastruktūras attīstībā būs tikpat aizrautīgi,” svinīgajā pasākuma uzrunā sacīja Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Siguldas novada pašvaldība un nodibinājums „Rīga 2014” pateicību izsaka Siguldas novada Kultūras centram, koncertzālei „Baltais flīģelis”, Mākslu skolai „Baltais Flīģelis”, SIA „Kremerata Baltica”, nodibinājumam „Māras loks”, Turaidas muzejrezervātam, SIA „Skudras metropole”, biedrībai „Siguldas Opermūzikas svētki”, biedrībai „Dabas koncertzāle”, PA „Siguldas Attīstības aģentūra”, Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasei, SIA „ Radio 7”, SIA „Siguldas minerālūdens”, Dabas aizsardzības pārvaldei, Siguldas novada Jaunrades centram, Latvijas Bobsleja un skeletona federācijai, Mākslas un kultūras telpai „Siguldas Tornis”, Elmāra smilšu galerijai, SIA „Brīnumskapis”, SIA „Zaļā josta”, biedrībai „Media gids”, kā arī dāmu klubam „Madaras”.

Siguldas novada pašvaldība pateicas nodibinājuma „Rīga 2014” vadītājai Diānai Čivlei un komandai par veiksmīgu sadarbību Eiropas kultūras galvaspilsētas projektu realizācijā gan Rīgā, gan Siguldā.

Pateicība par papildu darbu, izpratni un sasniegto rezultātu tika izteikta arī Siguldas novada pašvaldības darbiniekiem Sabiedrisko attiecību pārvaldē, Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldē, Finanšu pārvaldē, Juridiskajā pārvaldē, Personāla pārvaldē, Pašvaldības policijā, kā arī Tūrisma informācijas centrā.

Informāciju sagatavoja:
Eiropas kultūras galvaspilsētas Siguldas programmas
vadītāja Jolanta Borīte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi