×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, R vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-04-01
Notiks skriešanas seriāls “Siguldas apļi”

No 16.aprīļa Siguldas Aktīvās atpūtas un sporta centrā norisināsies skriešanas seriāls “Siguldas apļi”, kura mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaisti sporta aktivitātēs, tāpēc šajā pasākumā galvenais nav ātrums, bet biežums, ilgums un regularitāte. Šogad pasākums norisināsies jau piekto gadu.

Skriešanas seriālā var piedalīties ikviens interesents – gan paši mazākie novadnieki, gan sirmgalvji, veicot distanci atbilstoši savām spējām un sagatavotībai. Katras vecuma grupas dalībnieki skries savu distanci noteiktā laika limita ietvaros. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt arī profesionālu skrējēju un treneru konsultācijas par pareizu iesildīšanos un skriešanu.

Kā ierasts, treniņskrējieni norisināsies reizi mēnesī:

  • 16.aprīlī
  • 14.maijā
  • 11.jūnijā
  • 9.jūlijā
  • 13.augustā
  • 10.septembrī
  • 8.oktobrī

Iepriekšējā pieteikšanās skrējieniem internetā – www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalība aktivitātēs bez maksas.

Skriešanas seriālu “Siguldas apļi” organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde, sadarbībā ar Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centru, biedrību „A2” un Siguldas Sporta skolu.


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi