×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-07-30
Noslēgušās piedzīvojumu sacensības „Sigulda 801”

 Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26.-27.jūlijā realizējās divus gadus lolota ideja par piedzīvojumu sacīkstēm Siguldā un tās tuvākajā apkārtnē. Tās notika Biedrības „A2” paspārnē sadarbībā ar Siguldas novada domi un galveno sponsoru „TIMBERLAND”. Piedzīvojumu sacīkstes „Sigulda 801” tika veidotas, lai dotu iespēju dalībniekiem iepazīt Siguldas un tās apkārtnes vēsturi, kultūru un dabu. Distances veikšanai bija nepieciešama kā fiziska, tā arī morāla sagatavotība un, protams, teicama komandas sadarbība.

 Distance tika organizēta trīs cilpās starp kurām komandas varēja atgriezties sacensību centrā „Reiņa trase”, lai uzpildītu pārtikas krājumus un sagatavotos nākamajiem pārbaudījumiem. Katrs no trijiem distances posmiem iekļāva interesantus uzdevumus, kas sacensības padarīja jo aizraujošākas un tiešām ļāva izbaudīt piedzīvojumu garšu. Kā piemērus var minēt gan iespēju izbraukt ar panorāmas ratu, rodeļiem vai tarzānu, gan virvju uzdevumus mežā un Reiņa trasē, par ko paldies jāsaka Siguldas uzņēmējiem, kas nāca pretī un ļāva šīs idejas īstenot. Tāpat dalībniekiem atmiņā paliks objektu meklēšana pēc fotoattēliem, Siguldas populārāko objektu adrešu atrašana, labirints, peldēšanas uzdevums Turaidas ūdensrožu dīķī, akmeņu apskraidīšana Turaidas muzejrezervātā, karšu izrakšana, lai atrastu nākamo kontrolpunktu un, protams, pēdējais baļķa zāģēšanas pārbaudījums – TIMBERLAND - MAKE IT BETTER - pirms finiša, kad spēki jau galā.
 

Uzdevumu dažādība sniedza arī intrigu sacensību gaitā, kur sacensību līderi mainījās pēc katra apļa. Ja pašā sākumā, atgriežoties no pilsētas velo posma pirmā bija Ebike 2. komanda, tad jau pēc kāju un laivu posma pa Siguldas ielejām, pirmajā vietā bija Ebike 1. komanda, tomēr beigās pēc visu rezultātu savilkšanas par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda Rogaining.lv. Šīs trīs komandas tad arī veidoja laureātu trijnieku un ieguva balvas no TIMBERLAND un Siguldas novada domes. Tika piešķirtas arī speciālbalvas komandām, kas visātrāk veica labirintu, virvju trasi Meža Reinī un TIMBERLAND - MAKE IT BETTER zāģēšanas speciāluzdevumu. Jāatzīst, ka komandām vēl bija pieticis spēka pēdējam speciālajam uzdevumam, jo labākie baļķi pārzāģēja 42 sekundēs!

 Arī citas komandas netika piemirstas un īpaša balva pienācās lēnākajai, taču neapšaubāmi vienai no pozitīvākajām komandām, lai nākošreiz būtu drosme startēt atkal. Tas tikai lieku reizi pierāda, ka piedalīšanās šādās sacensībās nav tikai skriešana uz priekšu, bet gan aktīva un patīkama atpūta nedēļas nogalē, kas ir pa spēkam katram aktīvam cilvēkam.

 Vairāk informācijas par rezultātiem, dalībnieku pēcsacensību diskusijas un cita informācija par šīm sacensībām un turpmāk plānotajām varat iegūt biedrības „A2” mājas lapā – www.ba2.lv.

Pasākuma fotogalerija pieejama šeit

Informāciju sagatavojusi:

Ilze Riža
 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi