Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, A vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-08-31
Noslēgusies „Ghetto Alianse Sigulda” otrā sezona

Ceturtdien noslēdzās „Ghetto Games” septītā sezona, līdz ar to – arī „Ghetto Alianse Sigulda” otrā sezona. Šosezon vienīgā alianse, kas patstāvīgi rīkoja „Ghetto Games” pasākumus, bija Siguldā. Kopumā tika aizvadītas astoņas sacensības – pieci „Ghetto Basket” posmi un trīs „Ghetto Floorball” posmi.

„Ghetto Basket” Siguldas kopvērtējumā labākie bija „Koka rokas” basketbolisti, kas aiz sevis atstāja „MTV” un „Da vienalga”. Savukārt „Ghetto Floorball” Siguldas kopvērtējumā triumfēja „Gliemeži”, aiz sevis atstājot „Zilo dimantu” un „Thunder”.

„Šosezon, kad „Ghetto Games” pasākumu skaits tika ievērojami samazināts, bijām viena no vairs tikai deviņām Latvijas pilsētām, kas šos pasākumus uzņēma. Bijām vienīgā izdzīvojusī alianse no 14, kas projektu sāka pērn. Par to ir zināms lepnums. Tāpat kā par dalībnieku atsaucību. Pēc aptuvenām aplēsām vismaz 600 jauniešu šosezon kaut reizi izvēlējās savu brīvo laiku aktīvi pavadīt mūsu sabiedrībā, un tas nav maz. Brīnumaini, bet nevienā no astoņiem mūsu pasākumiem nelija lietus. Pērn tā lutināti nebijām,” stāsta „Ghetto Alianse Sigulda” līderis Raimonds Rudzāts.

Informāciju sagatavoja:
„Ghetto Alianse Sigulda”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi