×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-09-08
Notiks skriešanas seriāla „Siguldas apļi” sestā kārta

Ceturtdien, 10.septembrī, plkst.18.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā norisināsies skriešanas seriāla „Siguldas apļi” sestais posms. Treniņsrējienā var piedalīties ikviens interesents, jo pasākuma mērķis nav ātrums, bet skriešanas ilgums un regularitāte. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākuma uzvarētāji tiks apbalvoti ar piemiņas balvām un četri dalībnieki, kas būs veikuši visvairāk apļus pēdējo piecu posmu kopvērtējumā vecuma grupās V10-14, S10-14, V16-60 un S16-60 saņems ASICS skriešanas apavus.

Iepriekšējā pieteikšanās skrējieniem norisinās www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Nākošā „Siguldas apļu” kārta norisināsies 8.oktobrī.

Skriešanas seriālu „Siguldas apļi” organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde, sadarbībā ar Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centru un biedrību „A2”. Pasākumu atbalsta SIA „Siguldas Minerālūdens”.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi