×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 27. septembris
Šodien sveicam: Ādolfs, Ilgonis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-08-18
Siguldas novada Invalīdu sporta atbalsta grupa iegūst 17 medaļas
16.augustā Murjāņu sporta kompleksā Siguldas novada Invalīdu sporta atbalsta grupas sportisti piedalījās Latvijas čempionātā vieglatlētikā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Siguldas Invalīdu sporta atbalsta grupu pārstāvēja Inese Mežaka, Valdis Gulbis, Dzintars Pavlovičs, Oskars Mazalo, kā arī Jānis Vanags (ratiņnieks). Siguldieši piedalījās vairākās disciplīnās - lodes grūšanā, diska, šķēpa mešanā, tāllēkšanā, 100, 200, 1500 metru skriešanā. Siguldiešiem izdevās uzlabot personiskos rekordus un mājās tika pārvestas 17 medaļas.

Nākamās sacensības vieglatlētikā, kurās piedalīsies arī Siguldas novada Invalīdu sporta atbalsta grupas, notiks 30.augustā Tukumā.

Siguldas novada Invalīdu sporta atbalsta grupa izsaka pateicību Siguldas novada domes Sociālās palīdzības pārvaldei par transportu un medmāsai Artai Klānei par sniegto atbalstu grupas dalībniekiem.

 

Informāciju sagatavoja
Inese Mežaka


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi