Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +12.1℃, R vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-11-09
Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā sola pārsteigumus

Ilgi gaidītais un pārsteigumu pilnais Latvijas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma strauji tuvojas. Sacensības notiks šī gada 28. un 29. novembrī Siguldas 1.pamatskolas sporta zālē, Pulkveža Brieža ielā 105. Latvijas Pauerliftinga federācija aicina sportistus līdz 24.novembrim pieteikt savu dalību čempionātam.

Jau šī gada pavasarī „Siguldas Pauerliftinga Biedrība” ar video sveicienu aicināja sportistus sākt gatavoties Latvijas čempionātam spēka trīscīņā bez ekipējuma. Sacensības vienlaikus būs arī II Latvijas Augstākās izglītības mācību iestāžu čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma.

Latvijas čempionāts notiks trīs disciplīnās - pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Sacensības ir nozīmīgas tiem sportistiem, kuri plāno 2016. gadā piedalīties Eiropas un Pasaules čempionātos, jo sacensību laikā tiks veikta sportistu atlase starptautiskajiem startiem.

„Siguldas Pauerliftinga Biedrība” sola spraigas un jaudīgas sacensības cīņā par jauniem rekordiem un pārsteiguma balvām. Sportists/-e, kurš spēs labot Latvijas rekordus trīs disciplīnās un kopsummā, saņems naudas prēmiju, kas būs pielīdzināma kopsummā paceltajiem kilogramiem. Tāpat labākie atlēti tiks godināti ar dzelzs kaldinātām medaļām, diplomiem, speciāli pagatavotiem kausiem, kas būs izdedzināti no māla svara ripas formā, un citām balvām.

Ikviens sacensību līdzjutējs varēs pārbaudīt savu spēku, piedaloties spēka cīņas sacensībās. Spēka cīņa (MasWrestling) tiek uzskatīta par Jakutijas nacionālo sporta veidu, kas tikai nesen ir kļuvis atpazīstams arī Latvijā. Cīņas pamatuzdevums ir, sēžot vienam pret otru, atbalstot pēdas pret vidū esošo dēli un satverot nelielu nūju, to pārvilkt savā pusē.

Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka sacensības vērot klātienē ir aicināts ikviens sporta entuziasts un līdzjutējs. Ieeja sacensībās ir bezmaksas. Video un rezultātu tiešraide no sacensībām būs pieejama šeit.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar „Siguldas Pauerliftinga Biedrību”, Latvijas Augstskolu sporta savienību un biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Siguldas novada pašvaldība, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, SIA „Z Truck”, pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Volkswagen” centrs, „Moller Auto lidosta”, AS „Cēsu Alus”, SIA „BalticPork”, SIA „Veder”, AS „Smiltenes piens” („Piena Spēks”), „Protein performance”, „Vitamin performance”, „Laser Tag Polygon #1”, „S Fitness”, SIA „ELVI Latvija”, „Ņamma” un interneta veikals „Spēka Pasaule.”
 


Informāciju sagatavoja:
Latvijas Pauerliftinga federācijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Baiba Norberte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi