Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 19. maijs
Šodien sveicam: Lita, Sibilla, Teika
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, D vējš 1.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-11-13
Nacionālā sporta padome sniedz 300 000 eiro atbalstu kamaniņu trases pilnveidei

Lai nodrošinātu augstākā līmeņa starptautisku sacensību kamaniņu sportā, bobslejā un skeletonā rīkošanu, bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” pilnveidei plānots piešķirt 300 000 eiro. Latvijas Nacionālā sporta padome 12.novembrī nolēma, ka minēto summu no Izglītības un zinātnes ministrijas šī gada budžeta varētu pārdalīt bobsleja un kamaniņu trases pilnveidei.

Par šo summu plānota bobsleja kamanu pacelšanas lifta nomaiņa, kā arī junioru starta estakādes projektēšana un būvniecība. Vrubļevskis skaidroja, ka gan jaunie skeletonisti, gan paraskeletonisti, gan jaunie kamaniņu braucēji nebrauc no trases augšas, bet gan startē no vidus. Līdz šim tas tika darīts, trases vidusdaļā ievietojot rokturus un bremzēšanas vietas, sacīja Vrubļevskis.

Šādas izmaiņas nepieciešamas, lai arī turpmāk rīkotu pasaules līmeņa junioru sacensības, kā arī radītu papildu treniņu iespējas. Trases pilnveides darbus būtu nepieciešams sākt vēl šogad.

Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē plānots rīkot 2016./2017.gada Pasaules kausa posma sacensības skeletonā un bobslejā divniekiem un 2017.gada Pasaules junioru čempionātu kamaniņu sportā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi