Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, DA vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-11-24
Siguldā notiks Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā

Nedēļas nogalē – 28. un 29. novembrī, Siguldas 1.pamatskolas sporta zālē norisināsies Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā. Sacensības vienlaikus būs arī II Latvijas Augstākās izglītības mācību iestāžu čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma.

Latvijas čempionāts notiks trīs disciplīnās – pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Sacensības ir nozīmīgas tiem sportistiem, kuri plāno 2016.gadā piedalīties Eiropas un Pasaules čempionātos, jo sacensību laikā tiks veikta sportistu atlase starptautiskajiem startiem.

„Siguldas Pauerliftinga Biedrība” sola spraigas un jaudīgas sacensības cīņā par jauniem rekordiem un pārsteiguma balvām. Sportists/-e, kurš spēs labot Latvijas rekordus trīs disciplīnās un kopsummā, saņems naudas prēmiju, kas būs pielīdzināma kopsummā paceltajiem kilogramiem. Tāpat labākie atlēti tiks godināti ar dzelzs kaldinātām medaļām, diplomiem, speciāli pagatavotiem kausiem, kas būs izdedzināti no māla svara ripas formā, un citām balvām.

Ikviens sacensību līdzjutējs varēs pārbaudīt savu spēku, piedaloties spēka cīņas sacensībās. Spēka cīņa (angļu val. MasWrestling) tiek uzskatīta par Jakutijas nacionālo sporta veidu, kas tikai nesen ir kļuvis atpazīstams arī Latvijā. Cīņas pamatuzdevums ir, sēžot vienam pret otru, atbalstot pēdas pret vidū esošo dēli un satverot nelielu nūju, to pārvilkt savā pusē.

Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka sacensības vērot klātienē ir aicināts ikviens sporta entuziasts un līdzjutējs. Ieeja sacensībās ir bezmaksas. Sacensību video un rezultātu tiešraide no sacensībām būs pieejama šeit.
 

Latvijas Pauerliftinga federācijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Baiba Norberte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi