Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +23.8℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-01-26
Siguldas novadā pieaug laulību skaits; gadu deklarētiem iedzīvotājiem laulību reģistrācija ir bez maksas

Siguldas novadā pieaug laulību reģistrāciju skaits – 2015.gadā Siguldas novadā reģistrētas 205 laulības – 156 Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā un 49 novada baznīcās. 2014.gadā Siguldas novadā tika noslēgtas 170 laulības – Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā – 124, bet Siguldas novada baznīcās – 46.

Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļa atgādina, ka no 2016.gada 1.janvāra Dzimtsarakstu nodaļa svinīgās laulību reģistrācijas ceremonijas veic koncertzālē „Baltais flīģelis”, un gadījumos, ja abu personu deklarētā dzīvesvieta ir Siguldas novadā ne mazāk kā 12 mēnešus no iesnieguma par laulības reģistrāciju iesniegšanas dienas, laulības reģistrācija būs bez maksas, kā tas norādīts Dzimtsarakstu nodaļas cenrādī. Gadījumos, ja laulību Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēs pāris, kur viens no laulātajiem vismaz gadu ir deklarējies Siguldas novadā, ceremonijas maksa būs 43,50 eiro.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem laulības pieteicējiem neatkarīgi no tā, vai laulību ceremonija ir bez maksas vai par maksu, būs jāsedz valsts noteiktā nodeva par laulības reģistrāciju 14 eiro apmērā.


 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi