Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +11.8℃, ZA vējš 1.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-03-17
Bērnudārzs „Ieviņa” piedalās sadraudzības sporta svētkos Carnikavā

Trešdien, 16.martā, Siguldas bērnudārza „Ieviņa” sagatavošanas grupas audzēkņi piedalījās draudzības sporta svētkos Carnikavā, lai kopīgi ar Carnikavas, Saulkrastu, Kadagas un Siguldas bērnudārza „Pīlādzītis” vienaudžiem atraktīvās rotaļās un spēlēs meklētu apslēptos Pirāta dārgumus.

Visi bērni pulcējās Carnikavas vidusskolas sporta zālē. Katra komanda iepazīstināja ar sevi un kopā uzsauca savas grupas saukli.

Dienas gaitā bērniem bija jāveic dažādi pārbaudījumi, lai atbrīvotu Pirātu sagūstīto Kapteini. Katrai komandai tika dotas Pirātu kartes, kurās bija seši pārbaudījumi – nēģu murds, kuģa masts, airu laiva, Matrožu cīņas, notika arī krabju cīņas, un ar lielo jūrnieku virvi bija jātiek uz kuģa trapa. Pēc katra pārbaudījuma visa komanda saņēma vienu Zelta monētu, kuru vēlāk atdeva Pirātiem, lai atbrīvotu Kapteini Nemo. Kad Kapteinis tika atbrīvots, visi dalībnieki sacentās stafešu skrējienos.

Svētku noslēgumā visi dalībnieki saņēma komandas diplomu un gardas pārsteiguma balvas, kā arī kopīgu prāta spēli visai grupiņai.

Kapteinis visiem svētku dalībniekiem pateicās par savu izglābšanu un izšāva balonu salūtu. Pasākums bērniem sniedza sportiski pozitīvas emocijas un gandarījumu par paveikto. Paldies Carikavas bērnudārzam „Riekstiņš” par uzaicinājumu un atraktīvo pasākumu.

Informāciju sagatavoja
Siguldas pilsētas bērnudārza „Ieviņa” sporta skolotāja
Sandra Ruša


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930