Pirmdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda +13.9℃, ZR vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-03-23
Bērnudārzs „Saulīte” nosvinējis 50.dzimšanas dienu

Pagājušajā piektdienā, 18.martā, bērnudārzs „Saulīte” atzīmēja savu 50.dzimšanas dienu. Dzimšanas diena bija patīkamu noskaņu un jauku atmiņu caurstrāvota – satikās dažādu paaudžu cilvēki, tuvi un tāli, tādi, kuri nebija tikušies pat gadu desmitiem.

Svētku noskaņas radīšanai dārziņa audzēkņi kopā ar vecākiem tika aicināti piedalīties akcijā „Manas rotas „Saulītei””. Dažādās tehnikās darinātie rotājumi tika izvietoti iestādes gaiteņos un radīja saulainu noskaņojumu. Savukārt pedagogi gatavoja iestādes vēsturisko foto retrospekciju un svētku izrādi bērniem „Pie saulītes ciemos”.

Svētku koncertā ar brīnišķīgiem priekšnesumiem, kuru vadmotīvs bija saules tēma, uzstājās bijušie audzēkņi un darbinieki, absolventu vecāki un draugi: skolotāja Elīna Gruzniņa un viņas dziedātāji, skolotājas Šmites mazie vijolnieki, trompetists Aivars Osītis, dziedošā Spriņģu un dejojošā Lapu ģimene, sporta deju dejotāja Patrīcija Ļeonova ar partneri, dziesminieks Kārlis Kazāks, daiļlasītāju konkursu uzvarētājs un  fotografēšanas entuziasts Andris Jenerts, mazais klauniņš Keidensa un performances māksliniece Baiba Salan. Apsveicēju vidū bija gan pašvaldības pārstāvji un darbinieki, gan kolēģi no citām Siguldas novada izglītības iestādēm un sadarbības partneri, gan bijušie absolventi un darbinieki.

Pateicības vārdus savam kolektīvam veltīja arī iestādes ilggadējā vadītāja Anda Timermane, kas „Saulīti” vada jau 38 gadus. Katram darbiniekam „Saulītes” vadība pasniedza mazas piemiņas veltes.

Piecdesmit saulaini un darbīgi gadi ir aizvadīti. Ir izvērtēts paveiktais, ieguldītais un sasniegtais, ir saņemti sirsnīgi ceļa vārdi turpmākajiem radošiem darba gadiem.

Bērnudārza kolektīva vārdā sirsnīgu paldies sakām visiem, kas jubilejā bija kopā ar mums – īpaši pasākumu organizētājai un vadītājai Ingūnai Zirnei, dzīvespriecīgas noskaņas radītājam un svētku vadītājam Ērikam Palkavniekam, kā arī visiem svētku koncerta dalībniekiem. Pateicamies bērnudārza „Pīlādzītis” vadītājai Zandai Krastiņai par iestādei veltīto dziesmu „Saulīte”. Paldies arī visiem atsaucīgajiem vecākiem par izdomu un radošumu, veidojot svētku rotājumus un visiem, visiem par ziediem, dāvanām un laba vēlējumiem!

Informāciju sagatavoja:
Bērnudārza Saulīte vadītājas vietniece izglītības jomā
Sandra Vaicekauska


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
252627 2829 3031