Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +23.8℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-04-01
Tiks veikti asfalta seguma bedrīšu remontdarbi Zinātnes ielā

Siguldas novada pašvaldības speciālisti apzinājuši defektus Zinātnes ielas asfalta segumā – izveidojušos bedru dēļ braukšana Zinātnes ielā ir apgrūtināta. Nākamnedēļ tiks uzsākti asfalta seguma bedrīšu remontdarbi 250 kvadrātmetru apmērā.

Saskaņā ar iepirkuma procedūras rezultātiem remontdarbus veiks SIA “Strauteks”. Remontdarbos tiks iztērēti 4 000 eiro un to laikā tiks veikta bedrīšu aizpildīšana ar šķembām un bituma emulsiju, izmantojot nepilno tehnoloģiju. Plānots, ka darbi tiks pabeigti divu nedēļu laikā.

Jau ziņots, ka šogad plānoti asfalta seguma rekonstrukcijas darbi Zinātnes ielā posmā no autoceļa A2 līdz P8, ieguldot teju miljonu eiro, kā arī citi nozīmīgi infrastruktūras uzlabošanas darbi Peltes ciemā – grants seguma atjaunošana, asfalta seguma un gājēju celiņu izbūve u.c.

2016.gadā ielu un ceļu remontdarbos plānots ieguldīt 4 282 410 eiro. Šobrīd jau veikts asfalta seguma bedrīšu remonts ar auksto asfaltu pēc nepilna cikla tehnoloģijas ziemas apstākļos maģistrālajās ielās prioritārā kārtībā. Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, rekonstrukcijas, remonta un izbūves darbi turpināsies visā Siguldas novadā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Vitauts
- 2016-04-06 21:17

Ir pienākusi NĀKAMĀ nedēļa, vēl 2 darba dienas, bet NEVIENA bedrīte nav aizbērta.

Atbilde: Vitauts
Administrācija
- 2016-04-07 09:08

Labdien, Vitauts!

Pārvaldes speciālisti informē, ka asfalta seguma bedrīšu remontdarbi 250 kvadrātmetru apmērā tiks uzsākti ceturtdien.

Ar cieņu www.administrācija.lv

Pasākumi