Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +24.2℃, D vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-03
Siguldietis Andris Jenerts saņēmis apbalvojumu „Laiks Ziedonim” bērnu un jauniešu nominācijā „Rabarbers”

Siguldietis Andris Jenerts saņēmis apbalvojumu „Laiks Ziedonim 2016” bērnu un jauniešu nominācijā „Rabarbers”.

Andris Jenerts ir 17 gadus jauns Siguldas pilsētas vidusskolas skolnieks, Siguldas novada Jaunrades centra mehatronikas pulciņa idejas autors un konsultants. Andris Jenerts iedvesmo  vienaudžus ar lietām, vietām un notikumiem, kas parāda, ka visu var darīt nedaudz citādāk, kā ierasts un ir iespējams paveikt daudz vairāk.

„Šis ir gods ne tikai man, bet arī cilvēkiem ap mani. Cilvēkiem, kas palīdzējuši man izaugt līdz tam, kur esmu nokļuvis. Vispirms jāsaka paldies maniem vecākiem un cilvēkiem, kuri parādījuši, kas es īsti esmu! Es vienmēr esmu cienījis Imantu Ziedoni kā personību, līdz ar to šis apbalvojums man ir ļoti nozīmīgs. Tas ir gods, ka varu saņemt Latvijas mērogā tik nozīmīgu apbalvojumu, bet reizē iekšējas šaubas, vai esmu īstais, kurš saņēmis apbalvojumu. Apkārt ir daudz jauniešu, kas dara vēl vairāk. Vēlu katram cilvēkam atrast savu ceļu un līdzcilvēkus, uz kuriem paļauties,” stāsta Andris Jenerts.

Apbalvojumam „Laiks Ziedonim 2016” tika iesūtīti 170 pieteikumi. Bērnu un jauniešu nominācijai „Rabarbers” bija izvirzīti pieci nominanti – jaunieši no visas Latvijas.

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” apbalvojumu „Laiks Ziedonim” iedibinājis 2014. gadā, lai iedvesmotu, novērtētu un cildinātu jaunradi, kā arī dzejniekam Imantam Ziedonim svarīgās vērtības – izcilību, degsmi, sūtību, stāju, veiksmi un savpatību, kas jau trešo gadu tiek meklētas ikviena pretendenta personībās. Kā ierasts, svinīgais pasākums norisinājās dzejnieka Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā – 3.maijā.
 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi