Trešdiena, 11. decembris
Šodien sveicam: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Laika ziņas: Sigulda -4.1℃, DA vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-26
Uzsākta ielu apstrāde ar pretputekļu absorbentu

Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldes speciālisti informē, ka uzsākta atsevišķu ielu apstrāde ar pretputekļu absorbentu. Ar pretputekļu absorbentu plānots apstrādāt tās Siguldas ielas, pa kurām kursē sabiedriskais transports, tāpat vērā ņemts ielu tehniskais stāvoklis un satiksmes intensitāte. Šobrīd pretputekļu apstrāde tiks veikta Strēlnieku, Atbrīvotāju un Nākotnes ielām. Pretputekļu absorbents šovasar tiks uzklāts ielām 15 kilometru garumā un šī pakalpojuma izmaksas sasniegs 12 tūkstošu eiro.

Pašvaldības speciālisti norāda, ka ielu apstrāde ar pretputekļu absorbentu nav paredzēta ilglaicīgai un pastāvīgai lietošanai, jo maisījums, kura galvenā sastāvdaļa ir kalcija hlorīds, savas īpašības zaudē pēc lietavām vai ielu greiderēšanas.

Tā kā ar kalcija hlorīda maisījumu regulāri apstrādāt visas Siguldas novada grants ielas un ceļus nav iespējams – šī metode ir dārga un īslaicīga – līdz nākošajām lietavām, pašvaldība aicina autovadītājus sausajā laikā samazināt braukšanas ātrumu.
 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi