Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +10℃, R vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-10-03
Noslēgušās desmit stundu izturības velosacensības „Red Bull Uzvaras Mežs”

Svētdien, 2.oktobrī, Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra reljefos tika aizvadītas izaicinošās izturības velosacensības „Red Bull Uzvaras Mežs”. Sacensību dalībnieki desmit stundu garumā pa meža takām, granti, dubļiem, peļķēm, tiltiņiem un kalniem centās pieveikt pēc iespējas vairāk apļus, apsteidzot pretiniekus.

Jau tā grūto trasi ievērojami apgrūtināja laikapstākļi – pusi no sacensību laika lija lietus, kas savienojumā ar vēso gaisa temperatūru, sacensības padarīja par patiesu izaicinājumu pat pašiem izturīgākajiem.

Sacensību čempiona titulu izcīnīja Reinis Avens, nobraucot 21 apli. Viņa tuvākais sekotājs – Mārtiņš Vīksne veica 20 apļus, bet trešajā vietā ierindojās Imants Mežciems ar 17 nobrauktiem apļiem.

Sieviešu konkurencē jau otro gadu pēc kārtas visvairāk apļus pievarēja Līga Actiņa – desmit apļus. Otrajā vietā Līna Berga ar septiņiem apļiem, bet trešajā – Katrīna Jaunslaviete ar trīs nobrauktiem apļiem.

Sacensību organizatori pateicas visiem dalībniekiem, līdzjutējiem un atbalstītājiem par izturību, kā arī veikaliem „Fans” un „GoPro” par balvām.

Sacensību rezultāti - šeit.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Vaisūne

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi