×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +11.3℃, A vējš 1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-10-04
Notiks orientēšanās sacensības „Siguldas rudens 2016”

Svētdien, 9.oktobrī, no plkst.12.00 Siguldas apkārtnē, Silciema mežā (marķējums no Siguldas – Rīgas šosejas piektā kilometra) jau 44.reizi notiks tradicionālās orientēšanās sacensības „Siguldas rudens 2016”.

„Siguldas rudens” ir vienas no retajām orientēšanās sacensībām Latvijā, kas notiek ar kopējo startu. Tas sportistiem prasa lielu koncentrēšanos, taktisko cīņu un labu fizisko sagatavotību. Šogad dalībniekiem tiks piedāvāts daļēji jauns un daļēji atjaunots apvidus Egļupes abos krastos. Apvidū ir labs stigu un ceļu tīkls, ir gan vieglāk, gan grūtāk skrienami rajoni. Interesants izaicinājums būs Egļupes nogāze ar daudzām upītēm un purviņiem.

Dalībnieki startēs 37 vecuma un meistarības grupās. Ir arī īpaša grupa orientēšanās sporta iesācējiem. Reģistrēties iespējams – šeit.

Sacensību aizsācēji ir Maruta un Māris Mitrevici, bet pēdējos četrus gadus tās rīko biedrība „A2”.

Informāciju sagatavoja:
J.Lazdāns


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi