Otrdiena, 20. augusts
Šodien sveicam: Bernhards, Boriss, Rojs
Laika ziņas: Sigulda +23℃, R vējš 3.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-10-07
Labiekārtotas pašvaldības bērnudārzu teritorijas

​Šovasar pašvaldība labiekārtoja vairāku pašvaldības bērnudārzu teritorijas, lai, uzsākot jauno mācību gadu, mazajiem novadniekiem būtu vēl vairāk iespēju aktīvi darboties svaigā gaisā.

Visvērienīgākie teritorijas labiekārtošanas darbi veikti bērnudārzā „Pasaciņa” – bērnudārza filiālē, kas atrodas Skolas ielā 3, veikta bērnudārza teritorijas norobežošana, divu uzbrauktuvju izbūve pie ieejas, lai atvieglotu iekļūšanu ēkā ar bērnu ratiņiem, kā arī ierīkoti vārtiņi sētā uz blakusesošo galveno ēku un izbūvēta taciņa, lai bērni droši, neizejot no bērnudārza teritorijas, varētu doties uz sporta laukumu vai pastaigāties birzītē. Uzstādīti arī jauni āra rotaļu elementi – vairāki slīdkalniņi, karuselis un šūpoles, ierīkotas jaunas smilšu kastes.

Savukārt bērnudārzā „Saulīte” šogad uzbūvētas četras nojumes, katrā no deviņu grupu laukumiem uzstādīti vairāki jauni rotaļu elementi – dažādi kustību trenažieri, vagoniņi, labirinti, mājiņas, āra tāfeles, roku kustību attīstīšanas rotaļlietas, smilšu ekskavatori un citas rotaļu iekārtas. Bērnudārzā „Pīlādzītis” nobruģēti celiņi un, domājot par bērnudārza audzēkņu drošību, no bērnu rotaļu zonas atdalīta saimnieciskā transporta zona, savukārt bērnudārzā „Ieviņa” darbinieki rotaļu laukumā no dabas materiāliem izveidojuši sajūtu taku, pa kuru bērni var staigāt basām kājām, kā arī trīs smilšu kastes ar dabas materiāliem pētnieciskajam darbam.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi