Trešdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +6.6℃, Z vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-10-10
Aicina uz bezmaksas soļošanas un nūjošanas nodarbību

 

Lai sekmētu iedzīvotāju aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde no aprīļa līdz pat oktobrim organizē bezmaksas sporta nodarbības. Nākamā nodarbība – veselības soļošana un nūjošana – notiks otrdien, 11.oktobrī, plkst.19.00, pulcēšanās pie sporta kluba „Sigulda” Leona Paegles ielā 4.

Sporta nodarbības sertificētu treneru vadībā notiks katru otrdienu līdz pat 25.oktobrim. Nodarbībās, kas tiek organizētas sadarbībā ar sporta klubu „Sigulda”, aicināts piedalīties ikviens, kas vēlas savu brīvo laiku pavadīt aktivitātēs svaigā gaisā. Nodarbībās plānots ietvert dažāda veida aktivitātes – skriešanu, veselības soļošanu un  nūjošanu, vispārattīstošās fiziskās sagatavotības treniņus (ABS, TRX, lokanības, spēka, un veiklības vingrinājumi) un Cigun – veselības vingrošanu. Dalībnieku vecums ir neierobežots, tiek gaidīts ikviens interesents. Pateicoties Siguldas novada pašvaldības atbalstam, nodarbības būs bez maksas.

Siguldas novada pašvaldība, sadarbībā ar biedrībām „Cerību spārni” un „Aicinājums Tev”, jau kopš šī gada janvāra organizē vingrošanas nodarbības sertificēta trenera vadībā iedzīvotājiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Ar Siguldas novada pašvaldības organizēto bezmaksas sporta nodarbību grafiku varēs iepazīties pašvaldības interneta vietnē www.sigulda.lv, kā arī pašvaldības sociālajos tīklos.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi