Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.1℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-11-09
Noslēgušās sacensības „Siguldas Kauss” svaru stieņa spiešanā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 5. novembrī, sacensībām „Siguldas Kauss” svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu tika svinēta desmit gadu jubileja. Sacensības bija arī noslēdzošais posms „Vidzemes Reģiona Kausā”.

„Siguldas Kauss” sacensībās kopā piedalījās 11 sporta komandas, kuras spraigā cīņā spēkojās, lai pretendētu uz Siguldā spēcīgākās komandas titulu, kā arī gūtu pēdējos punktus „Vidzemes Reģiona Kausā”. Siguldā pirmo vietu ieguva komanda „Rembate”, otrajā vietā – komanda „Bauska”, bet trešajā vietā Siguldas komanda „Panatta Fitness”.

Komandu veiksmes pamatā ir katra sportista individuālais sniegums sacensībās. „Siguldas Kauss” sacensības sniedza iespēju sportistiem pārbaudīt spēka izturību, uzspiežot svaru stieni pēc iespējas vairāk reižu.

Sacensības „Siguldas Kauss” organizēja Siguldas sporta klubs „Panatta Fitness” sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalstīja Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Siguldas novada pašvaldība, Latvijas augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Gros Auto”, „Siguldas Būvmeistars”, „Siguldas maiznieks”, „Elvi boulinga centrs” un interneta veikals „Spēka pasaule”. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi