Pirmdiena, 18. jūnijs
Šodien sveicam: Alberts, Madis
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, ZR vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-04-18
Turpinās tikšanās ar topošo pirmklasnieku vecākiem

Lai nodrošinātu topošajiem 1.klašu skolēniem veiksmīgāku pirmo skolas gaitu uzsākšanu un vecākus informētu par to, kas jāzina par skolu un mācību darba organizāciju, pulciņiem, skolas tradīcijām un arī daudzām prakstiskām lietām, Siguldas novada skolas aicina topošo pirmklasnieku vecākus uz tikšanos.

Tikšanās ar topošo pirmklasnieku vecākiem notiks piecās Siguldas novada izglītības iestādēs. Jau ziņots, ka martā tika uzsākta bērnu reģistrācija Siguldas novada vispārizglītojošo skolu 1.klasēs, skolēnus reģistrēt 1.klasei varēja gan klātienē, iesniedzot iesniegumu izvēlētajā skolā, gan arī elektroniski – pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv.

Tikšanās ar topošo pirmklasnieku vecākiem notiks:

  • 9.maijā plkst.17.30 Laurenču sākumskolā
  • 17.maijā plkst.18.00 Siguldas 1.pamatskolā
  • 19.maijā plkst.18.00 Mores pamatskolā
  • 25.maijā plkst.18.00 Allažu pamatskolā
  • 6.jūnijā plkst.18.00 Siguldas pilsētas vidusskolā (Krišjāņa Barona ielā).

Prognozēts, ka skolas gaitas šoruden varētu uzsākt 190–200 Siguldas novadā deklarēto bērnu. Novada skolu kapacitāte ir pietiekama, lai nodrošinātu visu topošo pirmklasnieku vajadzības, jo Siguldas skolas var uzņemt vismaz 230 pirmklasnieku: trīs 1.klasēs Laurenču sākumskolā, kurās mācīsies ne vairāk kā 22 bērni katrā klasē, trīs 1.klasēs Siguldas 1.pamatskolā, kur katrā klasē mācīsies 20 skolēnu, un četrās 1.klasēs Siguldas pilsētas vidusskolā, kur katrā klasē plānots uzņemt ne vairāk kā 26 skolēnus, tostarp 1.klasē ar palielinātu sporta nodarbību skaitu. Allažu un Mores pamatskolā tiks atvērta viena 1.klase katrā izglītības iestādē, un šajās pamatskolās pirmklasnieku reģistrācija ir bez ierobežojumiem, pamatojoties uz vecāku iesniegumu.

Plašāka informācija pieejama izglītības iestādēs un Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldē, zvanot uz tālruni 67970863.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi