Pirmdiena, 18. jūnijs
Šodien sveicam: Alberts, Madis
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, ZR vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-05-18
Aicina pieteikt mazos novadniekus Bērnības svētkiem

9.jūlijā plkst.12.00 Siguldas pagasta Kultūras namā notiks Bērnības svētki. Dalībai tajos aicina pieteikt bērnus vecumā līdz septiņiem gadiem.

Šo svētku būtība ir ģimenes stiprināšana. Svētkos teiktie novēlējumi liek vecākiem pārdomāt un apzināties savu lielo atbildību bērna un sabiedrības priekšā, uzsverot arī krustvecāku lomu jaunā cilvēka audzināšanā. Bērnības svētki paliek par vienu no visu laiku mīļākajām un jaukākajām bērnības atmiņām.

Krustvecāki savu krustbērnu varēs izšūpināt tradicionālajās svētku šūpolēs un vēlēt laimes vēlējumus. Katram bērnam, piemiņai par šo dienu, tiks pasniegta dāvaniņa. Siguldas novada pašvaldības dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Inese Praņevska katram bērnam pasniegs apliecību, kurā būs krustvecāku apstiprinājums.

Bērnus līdz 26.jūnijam aicinām pieteikt Siguldas pagasta Kultūras namā Zinātnes ielā 7B, zvanot uz tālruņi 26112886, 67800953 vai rakstot uz e-pastu terezija.leimane@sigulda.lv.

Dalības maksa par gaviļnieku – 35 eiro,  Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20 % atlaide, viesiem ieeja bez maksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi