Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-07-18
Lote Kurpniece nostiprina līderpozīcijas motosporta triāla disciplīnā

15.jūlijā Ugālē tika aizvadītas Latvijas Kausa sacensības triālā. Siguldiete Lote Kuprniece izcīnīja otro vietu „Mini” klasē bērniem līdz deviņu gadu vecumam, nostiprinot līderpozīciju 2017.gada kopvērtējumā. Tāpat uz goda pjedestāla kāpa Adele Kurpniece un Karlīna Kuļikova „Elektro” klasē. Savukārt vienīgais Siguldas sporta kluba „L.R.K.” startējošais puika Dāvis Grāvītis „Elektro” klasē izcīnīja ceturto vietu.

Nākamais posms triālā ieplānots 20.augustā Siguldā Fischer Slēpošanas centrā. Sacensību trase Siguldā sastāvēs no dabīgi un mākslīgi veidotiem šķēršļiem un tā būs izvietota Fischer Slēpošanas centrā, Lorupes tilta apkārtnē un grants karjerā „Lorupe”. Plānots, ka sacensībās piedalīsies vairāk nekā 60 labākie Baltijas triālisti un motociklisti ekstrēmajā daudzcīņā.

Triāls ir motosporta disciplīna, kura ietver braukšanu ar speciāli aprīkotu motociklu pa speciāli veidotu trasi ar ļoti sarežģītu reljefu. Mērķis – pārvarēt trasi pēc iespējas mazā laikā un ar iespējami mazu ķermeņa saskari ar zemi, saņemot pēc iespējas mazāk soda punktus. Sacensības triālā notiek dažādām meistarības un vecuma klasēm.

Informāciju sagatavoja:
„LRK Sigulda” pārstāvis
Kaspars Kuļikovs


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi