Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-07
Siguldas Sporta centrā būs pieejamas jaunas bezmaksas sporta nodarbības

Septembrī Siguldas Sporta centrā turpinās Eiropas Sociālā fonda projekta „Esi vesels Siguldas novadā!” nodarbības, kuras septembrī un oktobrī papildinās skriešanas un orientēšanās treniņi, bet oktobrī un novembrī bezmaksas nodarbību klāstam pievienosies nūjošana, kā arī spēka un kardio treniņi. Šīm nodarbībām iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, plašāka informācija par nodarbību norisi pieejama Siguldas Sporta centrā pa tālruni 25448860 vai Siguldas Sporta centra mājas lapā www.siguldassports.lv.

No 15.septembra Siguldas Sporta centrā sadarbībā ar biedrību „Cerību spārni” pēc īpaši izveidotas un pielāgotas programmas norisināsies nodarbības cilvēkiem ar speciālām vajadzībām. Nodarbības Siguldas Sporta centra peldbaseinā un Spēka zālē vadīs sertificēti treneri. Pieteikties nodarbībām iespējams zvanot uz biedrību „Cerību spārni” pa tālruni 26879835 (nodarbības peldbaseinā) vai 26761072 (nodarbības Spēka zālē).

Jau ziņots, ka Siguldas Sporta centrā septembrī sāksies vairākas jaunas grupu nodarbības – TRX, GRIP, cigun un Aquafitmat. Paplašināts arī peldētapmācības nodarbību klāsts – tās gan grupās, gan individuāli pieejamas pirmo peldētprasmju apguvei vai peldētprasmju nostiprināšanai profesionālā līmenī. Plašāka informācija par nodarbību norises laiku un nodarbību maksu pieejama Siguldas Sporta centra mājas lapā www.siguldassports.lv.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi