Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-29
Noskaidroti sezonas labākie Siguldas riteņbraucēji

28.septembrī Fischer Slēpošanas centrā aizvadīts „S!-Velo 2017” riteņbraukšanas seriāla piektais, noslēdzošais posms, kurā tika noskaidroti un apbalvoti sezonas kopvērtējuma uzvarētāji.

Tajā piedalījās un par sezonas kopvērtējumu cīnījās vairāk nekā 140 lieli un mazi riteņbraukšanas entuziasti. „S!-Velo 2017”  sacensību seriāls tika uzsākts šī gada 25.maijā, un sezonas kopumā pulcēja ap 300 dalībniekus.

Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau trešo gadu un sacensību veicamās distances ir, sākot no 400 metriem līdz pat 20 kilometriem, atkarībā no sportotāju vecuma.

Sezonas kopvērtējumā 28.septembrī 1.– 3.vietu ieguvēji visās vecuma grupās tika apbalvoti ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētām balvām. Draudzīgu atbalstu sacensību organizēšanā sniedza Siguldas novada pašvaldība, biedrība „A2", SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA „Siguldas Saldējums”, SIA „Veloprofs”, „DabLab" un bērnu centrs „Kā mājās”.

Sacensību piektā posma un sezonas kopvērtējuma rezultāti ir pieejami šeit.

Paldies ikvienam „S!-Velo” dalībniekam par pozitīvi aizvadīto riteņbraukšanas 2017.gada sezonu un uz tikšanos nākamgad!

Atgādinām, ka Fischer Slēpošanas centrā 5.oktobrī norisināsies skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi 2017” septītais posms.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi