Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 19. maijs
Šodien sveicam: Lita, Sibilla, Teika
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, D vējš 1.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-11-21
Bezmaksas sporta nodarbības decembrī

Siguldas novadā arī decembrī norisināsies veselību veicinošas bezmaksas sporta nodarbības ikvienam iedzīvotājam. Tiks piedāvātas gan vispārattīstošās nodarbības, gan nodarbības cilvēkiem ar speciālām vajadzībām, kā arī ārpusskolas peldētapmācības nodarbības bērniem. Nodarbības tiek organizētas, pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam Nr. 9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” un Siguldas novada pašvaldībai.

2.decembrī plkst.8.30 Allažu Sporta centrā, plkst.10.00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā un plkst.11.30 Mores pagasta Tautas namā notiks ciguna nodarbības pie treneres Fanijas Šitcas.

16.decembrī plkst.8.30 Allažu Sporta centrā, plkst.10.00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā un plkst.11.30 Mores pagasta Tautas namā notiks Anitas Baumanes vadītie izturības un koordinācijas treniņi.

2. un 16.decembrī plkst.9.00 Siguldas Sporta centrā trenere Evita Berce vadīs spēka un kardio treniņus.

9. un 23.decembrī plkst.9.00 visi aicināti uz nūjošanas nodarbību pie Fanijas Šitcas. Pulcēšanās pie Siguldas Sporta centra.

No septembra Siguldas Sporta centrā sadarbībā ar biedrību „Cerību spārni” tiek organizētas nodarbības cilvēkiem ar speciālām vajadzībām pēc īpaši izveidotas un pielāgotas programmas. Nodarbības vada sertificēti treneri Siguldas Sporta centra peldbaseinā un Spēka zālē. 8.decembrī plkst.12.00 tiks organizēta nodarbība Spēka zālē un 9.decembrī plkst.13.00 Sporta centra peldbaseinā. Pieteikšanās nodarbībām, zvanot uz biedrību „Cerību spārni” Marikai Sitčai, tālrunis 26879835 (nodarbības peldbaseinā) vai Dainai Ērglei, tālrunis 26761072 (nodarbības Spēka zālē).

Decembrī turpināsies arī bezmaksas ārpusstundu peldētapmācības nodarbības Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem no 2. līdz 12.klasei. Nodarbību mērķis ir motivēt skolēnus aktīvām ārpusklases nodarbībām, uzlabot bērnu peldētprasmes, kā arī, apmeklējot šīs nodarbības, skolēni nodrošina sev iespēju uzlabot atzīmi sporta stundā. Nodarbības var apmeklēt ikviens Siguldas novada audzēknis, arī tie, kuriem attiecīgajā mēnesī ir ieplānota peldēšanas nodarbība skolas ietvaros un tie, kuri jau ir izmantojuši iespēju piedalīties bezmaksas nodarbībās šī mācību gada laikā. Uz nodarbībām nepieciešams pieteikties klātienē Siguldas Sporta centrā vai, zvanot pa tālruni 25448860, jo peldētapmācības grupas tiek komplektētas līdz astoņiem audzēkņiem un prioritāte būs tiem audzēkņiem, kuriem attiecīgajā mēnesī nav ieplānotas peldētapmācības nodarbības skolas ietvaros.

Nodarbības notiek trīs reizes nedēļā – pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās plkst.16.00 un nodarbību ilgums ir 60 minūtes. Nodarbības vada Siguldas Sporta centra sertificēti peldētapmācības treneri. Peldētapmācības nodarbības notiek lielā peldbaseina malējos celiņos, kas nodrošina maksimāli tuvu atrašanos instruktoram – trenerim.

Līdz ar sniega sezonas atklāšanu Fischer Slēpošanas centrā ikvienam būs iespēja apgūt distanču slēpošanu pie profesionāliem treneriem.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa
tālrunis 26147165, e-pasts aneta.galdina@sigulda.lv

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi