×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-12-08
Ar igauņu blūzmeņu koncertu atklās Ziemas koncertzāli

No 16.decembra Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā durvis vērs Ziemas koncertzāle. Lai Ziemassvētku laika noskaņu sajustu ikviens, novadniekiem un viesiem būs iespēja līdz pat 26.decembrim baudīt daudzveidīgiem pasākumiem piepildītu programmu: radošās darbnīcas, amatiermākslas un profesionālās skatuves mākslas mūziķu koncertus, bērnu animācijas filmas, izstādi un citas aktivitātes.

Ziemas koncertzāles programma šogad tiks atklāta sestdien, 16.decembrī plkst.19.00 ar igauņu blūzmeņu Andresa Rotsa (Andres Roots) un Raula Terepa (Raul Terep) koncertu „Ziemas blūzs”.

Andres Rots mūzikas nozarē zināms kā blūza aktīvists, kurš pats organizē pasākumus un sadarbojas ar dažādu valstu mūziķiem. Gan igauņu, gan ārvalstu mūzikas kritiķi slavē viņa neparasto ģitārspēli un skatuviski jaudīgo sadarbību ar bundzinieku Raulu Terepu.

Pērn Andres Rots izdeva pirmo Igaunijā iespiesto vinila plati „Roots Music”, nonākot valsts popmūzikas albumu topa virsotnē. Nesen nācis klajā mūziķa jaunākais albums „Winter”, tajā iekļautie skaņdarbi veido viņa aktuālo koncertprogrammu, ko varēs dzirdēt arī Siguldā. Jāpiebilst, ka šī nebūs pirmā reize, kad igauņu mūziķi uzstāsies Siguldā, jo pirms vairākiem gadiem viņi piedalījušies Blūza svētkos.

Biļetes cena – 5 eiro, ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti un novada daudzbērnu ģimenes locekļiem – 3 eiro.

Atgādinām, ka Ziemas koncertzālē līdz pat 26.decembrim novadnieki un viesi varēs klausīties Igo un Tomasa Kleina, Chris Noah koncertu, ģitāras virtuoza Mārča Auziņa soloprogrammu „Viens” un citu pašmāju mākslinieku sniegumu. Ziemas koncertzāle piedāvās arī plašu pasākumu programmu bērniem, tāpat būs vietējo amatiermākslas kolektīvu koncerti un citas aktivitātes.

Līdztekus koncertprogrammām no 16. līdz 26.decembrim Ziemas koncertzālē būs skatāma Ināras Liepas ceļojošā Leļļu mākslas muzeja krājumu izstāde.

Savukārt no 16. līdz 23.decembrim Siguldas novada Tūrisma informācijas centra veranda pārtaps par pasta staciju „Viktora vēstules”, kur ikviens varēs darināt savu īpašo Ziemassvētku apsveikumu.


© www.sigulda.lv


Pasākumi