Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, DR vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-01-22
Šonedēļ aicinām uz bezmaksas distanču slēpošanas nodarbībām

Lai sekmētu iedzīvotāju iesaistīšanos veselību veicinošās aktivitātēs, šonedēļ Siguldā notiks bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības.

Bērniem un jauniešiem

Otrdien, 23.janvārī, ceturtdien, 25.janvārī, plkst.18.00 un sestdien, 27.janvārī, plkst.12.00 Fischer Slēpošanas centrā Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem notiks bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības sertificēta trenera vadībā.

Lai piedalītos, ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai 67970262, jo vietu skaits ir ierobežots. Bērni un jaunieši tiks nodrošināti ar nepieciešamo inventāru. Ņemot vērā, ka nodarbībās piedalās dažāda vecuma dalībnieki, bērniem līdz septiņu gadu vecumam tajās jāpiedalās kopā ar vienu no vecākiem.

Jāpiebilst, ka bērni un jaunieši – Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņi – arī pārējā laikā bez maksas var slēpot trasē bez trenera, izmantojot slēpošanai nepieciešamo inventāru.

Pieaugušajiem

Sestdien, 27.janvārī, plkst.10.00 Fischer Slēpošanas centrā notiks bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība pieaugušajiem sertificēta trenera vadībā.

Lai piedalītos, ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai 67970262, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieaugušajiem jānodrošina savs slēpošanas inventārs, ja nepieciešams, to varēs var iznomāt Fischer Slēpošanas centrā.

Šīs un citas bezmaksas nodarbības norisināsies arī turpmāk.

Papildu informācija par tām pieejama Siguldas Sporta centrā, zvanot uz tālruņa numuru 25448860, kā arī sociālajos tīklos.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi