Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, R vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-02-26
Noslēdzies „S!-Fischer 2018” Ziemas skolēnu čempionāta 3.posms

23.februārī Fischer Slēpošanas centrā tika aizvadīts „S!-Fischer 2018” Ziemas skolēnu čempionāta 3.posms, kurā dalībniekiem bija jāveic distance klasiskajā stilā ar intervāla staru. Sacensībās startēja 154 dalībnieki, pārstāvot 24 Latvijas skolas no visiem Latvijas reģioniem – Vidzemes, Kurzemes, Latgales un Rīgas.

Pasākuma mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu skolēnu vidū, nosakot  Latvijas spēcīgākās vispārizglītojošās skolas distanču slēpošanā, kā arī veicināt lietderīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vidū. S!-Fischer 2018 Ziemas skolēnu čempionātā kopumā ir četri posmi, kuros Latvijas skolēni cīnās par galveno balvu – dāvanu karti 1500 eiro apmērā slēpošanas inventāra iegādei no Fischer Latvia.

Lieliskus rezultātus uzrādīja vairāki Siguldas novada skolnieki, izcīnot godalgotas vietas. Augstāko, 1.vietu, kļūstot nepārspēti, ieguva Keita Marcinkeviča no Laurenču sākumskolas S-10 grupā, Kristīne Brunere no Siguldas Valsts ģimnāzijas S-16 grupā un Sandijs Suhanovs no Siguldas Valsts ģimnāzijas V-16 grupā. Elita Tauriņa no Allažu pamatskolas S-10 grupā, Sindija Turauska no Siguldas Valsts ģimnāzijas S-16 grupā, Everts Novicāns V-10 grupā no Laurenču sākumskolas un Jēkabs Vītols V-18 grupā no Siguldas Valsts ģimnāzijas izcīnīja godpilno 2.vietu. Savukārt 3.vietu izcīnīja Kristaps Kārkliņš no Siguldas Valsts ģimnāzijas V-18 grupā.

Kopējie sacensību rezultāti pieejami Fischer Slēpošanas centra mājas lapā www.siguldassports.lv.

 S!-Fischer 2018” Ziemas skolēnu čempionāta noslēdzošais posms notiks 9.martā, kad dalībniekiem būs jāveic distance brīvajā stilā ar intervāla staru.

Sacensību rīkotājs ir Fischer Slēpošanas centrs un Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Fischer Latvia.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa
SIA
Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi