Otrdiena, 18. decembris
Šodien sveicam: Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
Laika ziņas: Sigulda -5.6℃, D vējš 1.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-03-02
Iedzīvotājus aicina uz tikšanos par vairākiem nozīmīgiem satiksmes infrastruktūras projektiem

Turpinot darbu pie Siguldas identitāti veidojošā tematiskā plānojuma satiksmes infrastruktūras attīstības sadaļas, pašvaldība kopā ar ekspertiem izstrādājusi risinājumus vairāku ielu un krustojumu pārbūvei. Lai Siguldas novada iedzīvotāji un citi interesenti varētu vairāk uzzināt par satiksmes infrastruktūras attīstības iecerēm, ceturtdien, 15.martā, plkst.17.00 Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā (Ausekļa ielā 6) tiek organizēta informatīva sanāksme.

Tās laikā iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar diviem ielu un krustojumu pārbūves projektiem: Oskara Kalpaka ielu, kā arī Pulkveža Brieža ielas un autoceļa A2 krustojumu.

Tāpat sanāksmē tiks prezentēti divu jaunu rotācijas apļu izbūves projekti: Pulkveža Brieža un Strēlnieku ielu krustojumā, kā arī Raiņa, Pils, Jāņa Čakstes, Parka un Oskara Kalpaka ielu krustojumā.

Izstrādājot tematiskā plānojuma satiksmes infrastruktūras attīstības sadaļu, jau veiktas korekcijas gan tajos projektos, ko plānots realizēt 2018.gadā, gan tajos, kas šogad tiek izstrādāti realizēšanai nākamajos gados.

Jau ziņots, ar saukli „Siguldieši plāno!” uzsākts darbs pie Siguldas identitāti veidojoša tematiskā plānojuma izstrādes, lai veidotu kvalitatīvu un ilgtspējīgu novada infrastruktūru un publisko telpu. Plānojums tiks izstrādāts sešos posmos: satiksmes infrastruktūra, inženiertehniskās komunikācijas, kultūrvēsturiskais mantojums, arhitektūras vizuālo izteiksmes līdzekļu lietojums, rekreācijas teritoriju, kā arī zaļumvietu attīstība un pārvaldība.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi