×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-07
Siguldas pilsētas vidusskolas sākumskolas klasēs viesojās mūziķi

2.martā Siguldas pilsētas vidusskolas sākumskolas 1. un 2.klasēs viesojās Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra labākie mūziķi – Egils un Ieva Upatnieki, Arturs Šults, Arvīds Zvagulis, Ernests Mediņš, lai sniegtu koncertu un stāstītu par mūziķa profesiju.

Mākslinieki bērniem skaidroja, kāpēc ir jāmācās vismaz 12 gadi, lai kļūtu par profesionālu mūziķi. Ar spilgtiem piemēriem tika demonstrētas dažādu instrumentu iespējas un stāstīts, ar ko īpaša ir saspēle orķestrī – lielā ansamblī, kur katrs ir gan individuāls mākslinieks, gan kopējā ansambļa dalībnieks. Koncerta noslēgumā klausītāji uzdeva sev interesējošos jautājumus.

Aktivitāte tika organizēta projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas pedagoģes
Agita Glāzniece, Ieva Gaile

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi