Pirmdiena, 18. jūnijs
Šodien sveicam: Alberts, Madis
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-03-14
Izsludināta jauniešu teātra festivāla „Laimes lācis 2018” programma

23. un 24.martā no plkst.10.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” jau ceturto reizi norisināsies jauniešu teātra festivāls „Laimes lācis 2018”, kurā kopā pulcēsies 22 kolektīvi no visas Latvijas – Smiltenes, Madonas, Auces, Amatas, Pāvilostas, Medumiem, Daugavpils, Rēzeknes, Rīgas, Limbažiem un Ludzas. Divu dienu laikā būs iespēja vērot leļļu, marionešu, dramatiskā teātra iestudējumus un literāros uzvedumus.

Laipni lūgti visi interesenti uz iespēju vērot teātra izrādes bez maksas.

 

Festivāla programma piektdien, 23.martā

Plkst.10.00

Festivāla atklāšana

No plkst.10.10 līdz 10.55

Rīgas Katoļu ģimnāzijas 6.–12.klašu teātra studijas „Satikās te daži” M.Ņeprjahina pasaka pusaudžiem „Burvju lampa”(pēc „1001 nakts” pasaku motīviem).
Režisore Beata Bērziņa

No plkst.11.10 līdz 11.25

Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas teātra studijas „Sofits” R.Blaumaņa izrāde „Tālavas taurētājs”.
Režisore Vera Maļina

No plkst.11.45 līdz 12.20

Amatas novada Skujenes Tautas nama bērnu teātra pulciņa „Mēs” B.Jukņevičas izrāde „Mežs”.
Režisore Baiba Jukņeviča

No plkst.12.35 līdz 13.15

Auces vidusskolas teātra studijas „Kaķi” M.Horna izrāde „Vai tiešām mīlestība?”.
Režisore Eva Tabore

No plkst.13.30 līdz 13.45

Daugavpils novada Medumu pamatskolas Marionešu teātra izrāde „Mazā raganiņa” pēc O.Preislera grāmatas „Mazā raganiņa” motīviem.
Režisore Nataļja Ogurcova

No plkst.14.05 līdz 14.45

Rīgas pilsētas bērnu un jauniešu centra „Kurzeme” teātra studijas Ā.Alunāna izrāde „Pašu audzināts”.
Režisors Reinis Vējiņš

No plkst.15.05 līdz 15.45

Smiltenes novada Palsmanes pamatskolas teātra pulciņa „Mežonīgie kaķi” izrāde „Smaragda pilsētas burvis” pēc A.Volkova pasakas motīviem.
Režisore Iveta Reinsone

No plkst.16.10 līdz 16.30

Rēzeknes 4.vidusskolas teātra studijas „Skomoroh” V.Panfilova izrāde „Kā rasa kļuva par varavīksni”.
Režisore Larisa Ščukina

No plkst.16.40 līdz 16.55

Madonas novada Barkavas Kultūras nama Bērnu teātra studijas izrāde „Kraukšķītis” pēc M.Stārastes pasakas motīviem.
Režisore Dace Caune

No plkst.17.30 līdz 18.30

Kolektīvu vadītāju diskusiju klubs

No plkst.19.00 līdz 20.25

Valmieras Drāmas teātra viesizrāde – Valdis „Staburaga bērni”

 

Festivāla programma sestdien, 24.martā

No plkst.10.00 līdz 10.40

Limbažu bērnu un jauniešu centra skolēnu teātra „Kriksis” L.Stumbres izrāde „Liels, spoži sarkans autobuss”.
Režisore Inta Kalniņa

No plkst.11.05 līdz 11.35

Rīgas pilsētas 80.vidusskolas teātra studijas „KOT” un Rīgas pilsētas 74.vidusskolas deju kolektīva „Raduga” izrāde „Laika gūstā” pēc V.Šekspīra, F.Šillera, Ž.Anuja lugu motīviem.
Režisore Vera Kota, horeogrāfija Larisa Kolesnika

No plkst.11.55 līdz 12.40

Ludzas bērnu un jauniešu centra skatuves mākslas studijas „Pepilota” V.Krasnogorova izrāde „Autobuss atpakaļ nebrauc”.
Režisore Svetlana Rimša

No plkst.13.10 līdz 13.55

Siguldas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Teātra nodaļas un studijas audzēkņu izrāde – A.Lindgrēne „Pepija Garzeķe” 1.cēliens.
Režisore Ārija Liepiņa-Stūrniece, deja/kustība Madara Luīze Muzikante, dziedāšana Kristaps Kiršteins

No plkst.14.20 līdz 14.35

Daugavpils 11.pamatskolas teatrālā pulciņa „Sprīdīši” izrāde „Visu dzīvo… nākam mīlēt un just” pēc M.Zālītes dzejas motīviem.
Režisore Ināra Jaskeviča

No plkst.14.45 līdz 15.05

Pāvilostas pilsētas Kultūras nama Jauniešu dramatiskā kolektīva I.Ziedoņa izrāde „Uz ceļa ir vislabāk”.
Režisore Marita Horna

No plkst.15.15 līdz 15.25

Madonas bērnu un jauniešu centra leļļu teātra „Deiveri” latviešu tautas pasaka „Rausītis”.
Režisore Dace Caune

No plkst.15.35 līdz 15.50

Rīgas pilsētas pamatskolas „Rīdze” 8.a klases teātra draugu G.Frīdenfeldes izrāde „Pagrabs”.
Režisore Laila Jēkabsone

No plkst.16.05 līdz 16.50

Rīga, sociālā projekta „Dari!” izrāde „Solis augšup” pēc filmas motīviem.
Režisore Beata Bērziņa

No plkst.17.10 līdz 17.45

Rīgas Centra humanitārās vidusskolas teātra studijs „Spogulis” N.Nosova izrāde „Nezinītis mācās”.
Režisore Irēna Bauma

No plkst.18.10 līdz 18.55

Rīga, Iļģuciema vidusskolas teātra studijas „Kuššš…” M.Zīverta izrāde „Tīreļpurvs”.
Režisore Līvija Roze

Plkst.19.00

Festivāla noslēgums

 

Informāciju sagatavoja:
Mākslu skolas „Baltais Flīģelis”
Teātra nodaļas metodiskās komisijas vadītāja,
konkursa organizatore
Ārija Liepiņa-Stūrniece


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi