Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-22
Sestdien norisināsies sporta kluba „Pantera” kauss kalnu slēpošanā

Sestdien, 24.martā, Siguldas pilsētas trasē tiks aizvadītas vienas no šīs sezonas noslēdzošajām sacensībām kalnu slēpošanā Latvijā – sporta kluba „Pantera” rīkotais kauss milzu slalomā, sarīkojot svētkus gan maziem, gan lieliem kalnu slēpošanas entuziastiem un tajā pašā laikā neaizmirstot arī par sportisko garu, jo tiks noskaidroti paši ātrākie, veiklākie un drosmīgākie kalnu slēpotāji.

Sporta klubs „Pantera” parasti sezonas beigās rīko kalnu slēpošanas sacensības, un izņēmums nav arī šis gads. Kamēr daudzviet Latvijā sniegs jau nokusis, bet Siguldā vēl trasēs tas ir saglabājies, viens no vadošajiem kalnu slēpošanas klubiem Latvijā, sporta klubs „Pantera”, sestdien rīko sava kluba vārdā nosaukto kausu milzu slalomā, kur dalībniekiem būs jāveic divi braucieni.

Sacensībās startēs dažāda vecuma un meistarības kalnu slēpotāji, sākot ar pašiem mazākajiem U-6 grupas pārstāvjiem (2012.gadā dzimuši un jaunāki) un beidzot ar pieaugušo grupu. Daļa no vadošajiem mūsu jauniešu grupas kalnu slēpotājiem nupat skolēnu brīvdienās sacentās Somijas ziemeļu ciematā Pihē Baltijas kausā, tomēr daļa bija palikusi mājās un gatavojās sacensībām tepat Latvijā, tādēļ savstarpējās cīņas solās būt ļoti interesantas.

Sacensībās var piedalīties visi interesenti, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi. Īpaši ir padomāts par trim jaunākajām grupām: U-6, U-8 un U-10, jo papildu diplomiem un kausiem, kas pienākas visu grupu pirmajiem trim, šajās trīs grupās pilnīgi visi dalībnieki saņems arī pārsteiguma balvu.

Reģistrācija sacensībām notiks sestdien, 24.martā, no plkst.9.30, bet sacensību sākums paredzēts plkst.11.10.

Informāciju sagatavoja:
Ivars Bācis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi