Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, D vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-04-23
Šonedēļ lieli un mazi velobraucēji aicināti uz „S!-Velo 2018” pirmo posmu

Fischer Slēpošanas centrs ceturtdien, 26.aprīlī, aicina piedalīties „S!-Velo 2018” pirmajā posmā, kas atklās aizraujošu riteņbraukšanas seriālu lieliem un maziem riteņbraukšanas entuziastiem. Riteņbraukšanas seriāls norisināsies jau ceturto gadu. Sacensībās veicamās distances atkarībā no sportotāju vecuma būs no 400 metriem līdz pat 20 kilometriem.

Kopumā varēs startēt 22 dalībnieku grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem –  dipu-dapu klasē, kurā startēs meitenes un zēni ar skrejriteņiem, līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi. Riteņbraucēji varēs piedalīties arī open jeb atklātajā grupā interesentiem bez lielas sacensību pieredzes.

Starts no plkst.18.00–19.30 (brīvais starts), savukārt dalībnieku numuru saņemšana no plkst.17.30.

Sacensību nolūks ir popularizēt velosportu kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotāju vidū.

Papildu informācija par pasākumu pieejama Fischer Slēpošanas centra Facebook kontā  un Siguldas Sporta centra tīmekļa vietnē.

Šogad jaunums – iespēja reģistrēties un apmaksāt dalību tiešsaistē, iegūstot atlaidi. Ja reģistrēsies un apmaksāsi dalību uz visiem posmiem, iegūsi atlaidi līdz pat 30%.

Šajā sezonā plānoti vēl četri „S! – Velo” riteņbraukšanas seriāla posmi: 31.maijā, 28.jūnijā, 26.jūlijā un noslēdzošais posms – 30.augustā.

Sacensības atbalsta: Siguldas novada pašvaldība, Fischer Latvia, biedrība „A2”, SIA „Rīgas Piensaimnieks”, SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA „Veloprofs.lv”, SIA „Siguldas saldējums”, „Dabas laboratorija”, „Dobeles Dzirnavnieks”, piedzīvojumu parks „Tarzāns”, kafejnīca „Mr.Biskvīts”.

Gada siltajā sezonā Fischer Slēpošanas centrā norisinās vēl vairākas sacensības: skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriāls „S!-Skate 2018”, kā arī skriešanas un nūjošanas seriāls „S!-Skrien 2018”.

Fischer Slēpošanas centrā apmeklētājiem ir pieejama 1,4 kilometru gara asfaltēta trase, kas ir piemērota, lai apgūt skrituļslidošanas, rollerslēpošanas, velobraukšanas un nūjošanas iemaņas. Centra nomā ir pieejams inventārs sporta aktivitāšu cienītājiem, kuri vēlas apgūt skrituļslidošanu un rollerslēpošanu.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa
SIA „Siguldas Sporta serviss”

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi