×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.2℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-04-27
„Smilšu pārvērtības” Siguldas 1.pamatskolā

25.aprīlī Siguldas 1.pamatskolā viesojās mākslinieks Elmārs Gaigalnieks, kurš iepazīstināja 7.klašu skolēnus ar smilšu plastikas mākslu.

Skolēni noskatījās trīs dimensiju krāsainu smilšu izrādi divos cēlienos: I daļa „Pasaules tapšana”, II daļa „Smalkās vibrācijas”. Izrādes laikā mākslinieks gleznoja portretus smiltīs. Nepilnas minūtes laikā tapa potreti, kas tika radīti ar spalvas palīdzību. Noslēgumā katrs interesents varēja piedalīties smilšu mākslas radīšanas procesā: veidojot savu pašportretu, radot savu darbu smiltīs.

Šajā pasākumā skolēni guva priekšstatu par radošo profesiju darba ikdienu un specifiku, mūžizglītības nozīmi personīgo sasniegumu ceļā.

Pasākums tika organizēts Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.5.0/16/I/0001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Informāciju sagatavoja:
Aiva Indriksone
Siguldas 1.pamatskolas skolotāja

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi