Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-05-03
Aicina piedalīties skriešanas un nūjošanas sacensību seriālā „S!-Skrien 2018”

10.maijā Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Skrien 2018” skriešanas un nūjošanas sacensību seriāla  1.posms, kurā aicināts piedalīties ikviens skriešanas un nūjošanas entuziasts. Šogad „S!-Skrien 2018” sacensībās būs vairāki jaunumi – dalībnieki sacentīsies dažāda garuma distancēs no viena līdz pat 15 kilometriem, mērojoties spēkiem ne tikai asfaltētā trases daļā, bet arī meža takās; jaunums šajā sezonā būs Open grupa nūjotājiem, kurā var pieteikties un piedalīties dalībnieki jebkurā vecumā.

Sacensību starts plānots no plkst.18.00 (SV-6 un SV-8 grupām), pārējām grupām no plkst.18.20. Pirmajā sacensību posmā būs kopējais starts ar kontrollaiku. SV-6 grupu dalībniekiem būs jāskrien 10 minūtes pa 200 metru stadiona apli, SV-8 grupu dalībniekiem būs jāskrien 15 minūtes pa 200 metru stadiona apli, SV-10, SV-12, SV-14 grupām būs jāskrien 30 minūtes divu kilometru aplis (stadionā, asfaltētajā treses daļā un mežā). SV-16 grupām un vecākiem dalībniekiem būs jāskrien 60 minūtes divu kilometru aplis pa stadionu, asfaltēto trases daļu un meža takām. Nūjotājiem SV-Open grupā būs jānūjo 60 minūtes divu kilometru aplis. Skaitīti tiks pilnie noskrietie un nonūjotie apļi.

Reģistrācija „S!-Skrien 2018” sacensībām ir atvērta Fischer Slēpošanas centra mājas lapā www.siguldassports.lv. Sacensībām aicina pieteikties savlaicīgi, jo, apmaksājot tiešsaistē dalības maksu, skrējēji un nūjotāji iegūs atlaidi. Reģistrējoties un veicot apmaksu par dalību visos posmos, dalībnieki iegūsi atlaidi līdz pat 30%.

„S!-Skrien 2018” sacensību seriāla mērķis ir popularizēt skriešanu un nūjošanu kā pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, kā arī veicināt aktīvu dzīvesveidu un saturīgu brīvā laika pavadīšanu. Iedzīvotājiem ir iespējas trenēties šīm sacensībām arī ikdienā Fischer Slēpošanas centrā, kur pieejams gan nomas inventārs, gan instruktori.

Kopumā šajā sezonā paredzēti vēl trīs „S!-Skrien” sacensību seriāla posmi: 14.jūnijā, 19.jūlijā, 2.augustā un 6.septembrī.

Papildu informācija par sacensībām tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv un Facebook profilā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi