Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +12.1℃, R vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-05-30
Lieli un mazi velobraucēji tiksies „S!-Velo 2018” 2.posmā

Ceturtdien, 31.maijā, Fischer Slēpošanas centrā norisināsies „S!-Velo 2018” sacensību seriāla 2.posms.

Kopumā sacensībās varēs startēt 22 dalībnieku grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem dipu-dapu klasē, kurā varēs piedalīties meitenes un zēni ar skrejriteņiem, līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi – 1977.gadā un agrāk dzimušiem sportistiem. Riteņbraucēji var piedalīties arī open jeb atklātajā grupā, kas ir paredzēta dalībniekiem bez lielas sacensību pieredzes.

2.posma sacensību starts plānots no plkst.18.00 līdz 19.30 (brīvais starts), S-dipu dapu un V-dipu dapu startēs no plkst.19.00 līdz 19.20. Sacensībās veicamās distances būs no 400 metriem līdz pat 20 kilometriem atkarībā no sportotāju vecuma un fiziskās sagatavotības.

2.posma sacensību absolūti ātrākajiem apļa laika uzrādītājiem S un V grupās, kuriem būs jāveic 1,2 kilometru, divu kilometru, kā arī piecu kilometru apļa distance, iegūs Fatbike piedzīvojumu specbalvu no Fischer Slēpošanas centra. Specbalvas uzvarētājus paziņošana notiks 3.posmā.

Reģistrācija sacensībām – šeit.

Jau ziņots, ka „S!-Velo 2018” šīs vasaras 1.posms pulcēja vairāk nekā 170 dalībniekus. Kopumā šajā sezonā paredzēti vēl trīs „S!-Velo 2018” sacensību seriāla posmi: 3.posms – 28.jūnijā, 4.posms – 26.jūlijā, 5.posms – 30.augustā.

Paldies sacensību atbalstītājiem, bez kuriem sacensību norise nebūtu iespējama: Siguldas novada pašvaldībai, biedrībai „A2”, Fischer Slēpošanas centram, AS „Rīgas piena kombināts/Food Union”, SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA  „Veloprofs.lv”, SIA „Siguldas saldējums”, „Dabas laboratorija”, piedzīvojumu parkam „Tarzāns”, kafejnīcai „Mr.Biskvīts”.

Papildu informāciju un sacensību nolikumu var lasīt tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv un sociālajos tīklos.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa

SIA „Siguldas Sporta serviss”
Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi