×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-06-14
Mores pamatskola – pirmā golfa kroketu spēlējošā skola Latvijā

No 11. līdz 15.jūnijam Mores pamatskolā noritēja sporta vasaras nometne „Iepazīsti kroketu!”, kurā skolēni apguva golfa kroketa spēles pamatus. Latvijas čempions golfa kroketā, treneris Jānis Šteins sniedza skolēniem papildu zināšanas par kroketu. Golfa krokets netiek uzskatīts par jauniešu spēli, tomēr Mores pamatskolas skolēni pierādīja pretējo.

Ar katru nometnes dienu skolēni aizvien azartiskāk metās spēlē. Treneris bija gandarīts, ka skolēni ļoti ātri apgūst golfa kroketa spēles stratēģiskos knifus. Golfa krokets aizsākās 19.gadsimta vidū Anglijā un uzskatāms par dārza spēli, ko var spēlēt uz dažādiem segumiem. Nometnes dalībniekiem bija iespēja izmēģināt šo aizraujošo spēli gan zālājā, gan smilšu pludmalē Saulkrastos.

Pēc Jāņa Šteina teiktā Mores pamatskola ir pirmā skola Latvijā, kas organizējusi golfa kroketa turnīru.

Nometne realizēta Eiropas Sociālā fonda projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekts Nr.8.3.2.2/16/I/001).

Informāciju sagatavoja:
Kalvis Grīnbergs
Mores pamatskolas sporta un nometnes pedagogs

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi