×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-02
Notiks „S!-Skate 2018” treniņsacensību otrais posms

Ceturtdien, 5.jūlijā tiks noskaidroti labākie treniņsacensību „S!-Skate 2018” otrā posma skrituļslidotāji un rollerslēpotāji.

Sacensību starts plānots no plkst.18.30, bet reģistrēties pasākumam dalībnieki aicināti jau no plkst.17.30 Fischer Slēpošanas centrā vai šeit.

Otrajā sacensību posmā plānots intervāla starts. Paši mazākie sacensību dalībnieki SV-6 un SV-8 grupās startēs no plkst.18.30 līdz 18.45, pārējām grupām starta laiks ir no plkst.18.45 līdz 19.30.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. Kopumā sacensību dalībnieki varēs startēt 26 skrituļslidotāju grupās un četrās rollerslēpotāju open grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni. Skrituļslidošanas open grupās dalībnieki startēs ar fitnesa klases slidām, kurām ir augstais slidzābaks.

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē līdz 4.jūlija plkst.17.00, dalībnieks iegūs atlaidi dalības maksai. Reģistrējoties visiem sacensību posmiem, atlaide – līdz 30%. Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalība sacensībās gan maksājot tiešsaistē, gan sacensību norises dienā – 10% atlaide.

Kopumā šovasar notiks vēl trīs treniņsacensību posmi – 5. jūlijā, 23.augustā un 20.septembrī.

Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, kurā būs iespēja piedalīties dalībniekiem, kuri startējuši vismaz trijos no četriem posmiem, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai ātrākie, bet arī veiksmīgākie dalībnieki.

Plašāka informācija par sacensību norisi aplūkojama šeit.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi