Pirmdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +19.1℃, DA vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-07-12
Aicina apmeklēt Muzikālo brokastu koncertprogrammu bērniem

Svētdien, 15.jūlijā, plkst.11.00 Siguldas pils kompleksā novadnieki un viesi aicināti apmeklēt koncertprogrammu bērniem „Es esmu Sigulda!”

Kopjot tradīcijas, jau otro gadu viens Muzikālo brokastu cikla pasākums tiek veltīts Siguldas novada un viesu mazajiem brokastotājiem. Koncertprogramma „Es esmu Sigulda!” ir muzikāli teatrāla spēle ar burtiem, zilbēm, stāstiem un sajūtām par Siguldas aizrautību. Kopā ar vokālo studiju „Siguldiņa” un pavadošo grupu koncerta viesiem tiks stāstīti septiņi aizraujoši un sirsnīgi stāsti par mūsu Siguldu bērnu acīm – izspēlēts skaists muzikāls vasaras pārgājiens, kurā aplūkota Gauja, gaisa trošu vagoniņš, bobslejtrase, „Zērglis”, Laimas pulkstenis un citas skaistās vietas Siguldā.

Koncertprogramma savu pirmatskaņojumu piedzīvoja 2017.gada gada nogalē. Svinīgajā ceremonijā „Siguldas novada Gada balva kultūrā” komponistu komanda ieguva balvu nominācijā „Gada balva mūzikā”. Pasākuma muzikālo noformējumu radījuši četri novadnieki: Zanda Krastiņa, Kārlis Kazāks, Juris Kaukulis un Juris Lisenko.

Pasākuma apmeklētāji aicināti līdzi ņemt brokastu uzkodas.
Ieeja – bez maksas.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi