Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 3.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-23
Notiks „KS čempionāta” 3.posms un turnīrs „Sigulda MIX”

Svētdien, 29.jūlijā, plkst.12.00 Gaujas pludmalē notiks „KS čempionāta” 3.posms, katram dalībniekam pārstāvot sevi individuāli, un turnīrs „Sigulda MIX”, sievietei un vīrietim apvienojoties vienā komandā.

Spēlētāju skaits ir ierobežots, maksimālais dalībnieku skaits katrā grupā ir 16 spēlētāji/komandas.

Spēlētāji aicināti pieteikties dalībai, pieteikumu sūtot uz e-pasta adresi volejbols@nuki.lv līdz 28.jūlija plkst.18.00. Dalības maksa „KS čempionātā” – 5 eiro no spēlētāja, savukārt turnīrā „Sigulda MIX” – 10 eiro no komandas. Galvenie tiesneši – Gvido un Andris, ar kuriem var sazināties, zvanot uz tālruņa numuru 20355535.

Sacensības notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Gvido Gailītis

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi