Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +14.6℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-25
Pārcelta 25.jūlija bezmaksas skriešanas nodarbība

25.jūlijā plkst.19.00 iepriekš plānotā bezmaksas skriešanas nodarbība Siguldas Svētku laukumā ir pārcelta uz 30.jūliju, pirmdienu.

Turpinot piedāvāt novadniekiem iespēju veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku, tiek rīkotas dažādas bezmaksas sportiskās aktivitātes.

Turpmākās bezmaksas skriešanas nodarbības plānotas 15. un 29.augustā plkst.19.00, kā arī 6. un 27.oktobrī plkst.11.00 Svētku laukumā, savukārt 12. un 19.septembrī plkst.18.00 Fischer Slēpošanas centra teritorijā

Ar bezmaksas rīkoto sporta nodarbību grafiku iespējams iepazīties šeit.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi