×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-27
Notiks sacensības „Siguldas kauss 2018” skrituļslalomā
Šajā nedēļas nogalē Siguldā, Lorupes gravā, notiks 1. un 2.posms sacensībām skrituļslalomā „Siguldas kauss 2018”. Sacensības milzu slalomā notiks sestdien, 28.jūlijā, bet svētdien, 29.jūlijā, – slalomā.
 
Dalībnieku reģistrācija startam sacensībās sāksies no plkst.10.30 līdz 11.30. Sacensību sākums – plkst.12.00. Sacensībās var piedalīties visi interesanti, kuri apguvuši skrituļslaloma iemaņas. Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit.
 
Piesakoties iepriekš (ne vēlāk kā divas dienas pirms sacensībām līdz plkst.20.00) dalības maksa ir 10 eiro, reģistrējoties uz vietas sacensību dienā – 12 eiro. 
 
Sacensību laikā no plkst.9.00 līdz 17.00 uz valsts vietējā autoceļa V96 pievedceļš Lorupes gravai tiks slēgta satiksme, lai nodrošinātu sacensību dalībnieku drošību. Apkārtnē esošo māju vai zemju īpašniekiem netiks traucēta piekļuve īpašumiem.
 
Skrituļslaloma 3. un 4.posms Lorupes gravā notiks 25. un 26.augustā. Sacensības organizē biedrība „Pantera” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Siguldas Sporta skolu.
 
Informāciju sagatavoja: 
Sandra Meldere

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi