Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-30
2.augustā notiks treniņsacensību „S!-Skrien 2018” 4.posms

Ceturtdien, 2.augustā, plkst.18.00 Fischer Slēpošanas centrā notiks treniņsacensību „S!-Skrien 2018” 4.posms.

Dalībnieku reģistrēšanās sacensībām notiek līdz 1.augusta plkst.17.00. Apmaksājot dalību iepriekš, tiek piemērotas atlaides. Reģistrācija un apmaksa sacensībām ir atvērta Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē.

Ikviens dalībnieks varēs doties startā no plkst.18.00 līdz 19.30. Sacensībās dalībniekiem distance būs jāveic noteiktā laikā: SV-6 grupām 10 minūtes mazais aplis, SV-8 grupām 15 minūtes mazais aplis, SV-10, SV-12, SV-14 grupām 30 minūtes lielais aplis, SV-16 grupām un vecākiem, kā arī nūjotājiem SV-Open grupā 60 minūtes lielais aplis. Sacensību organizatori atgādina, ka dalībniekiem, kas piedalījās iepriekšējos posmos, jāņem līdzi savs dalībnieku numurs no iepriekšējā posma.

Jau ziņots, ka Fischer Slēpošanas centrā ir izveidotas marķētas sacensību trases skriešanai un velobraukšanai. Bērnu šķēršļu trase tiks uzstādīta dienu pirms sacensībām, tādēļ sacensību rīkotāji aicina izmēģināt šķēršļus treniņa nolūkos no plkst.18.00.

Papildu informācija par sacensībām aplūkojama Siguldas Sporta centra tīmekļa vietnē.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi